1

Temat: wezwanie

Oferent nie potwierdził za zgodność z oryginałem + podpis wszystkich stron kopii dokumentu, z jakiego art. wezwać go do uzupełnienia?

2

Odp: wezwanie

Jak najbardziej tak.

3

Odp: wezwanie

z art. 26 ust 4? , oferent nie potwierdził wszystkich stron "Warunków ubzpieczenia mienia od ognia i innych zdarzeń losowych".

4

Odp: wezwanie

a dlaczego ten dokument znalazł się w ofercie (mam nadzieję że go nie żądałaś)

5

Odp: wezwanie

żądałam tzn . broker, który sporządzał siwz

6

Odp: wezwanie

O ile brak potwierdzenia za zgodność z oryginałem oznacza brak dokumentu, to brak podpisania wszystkich stron kopii dokumentu - nie koniecznie.

7

Odp: wezwanie

ale problem w tym, że polisy może żądać tylko na OC działalności (moim zdaniem to też głupota, ale rozporządzenie pozwala)

8

Odp: wezwanie

Zamówienie dotyczy usługi ubezpieczenia mienia i odpowiedzialnosci, więc dlatego żądano tych ogólnych warunków ubezpieczenia.

9

Odp: wezwanie

więc to nie jest dokument na potwierdzenie spełnienia warunków tylko opisu przedmiotu zamówienia - prawda?

10

Odp: wezwanie

... przypuszczam że nawet nie.

11

Odp: wezwanie

no to co to by było?

12

Odp: wezwanie

Program stanowił opis przedmiotu zamówienia. W wymaganiach stawianych przez zamawiającego dotyczacych przedmiotu zamówienia znajduje się zapis: Wykonawca musiał posiadać ogólne (szczególne) warunki wszystkich ubezpieczeń określonych w przedmiocie zamówienia. A dalej w formularzu oferowym jest napisane, iż załącznikiem do oferty są m. in. właśnie ogólne warunki wszystkich ubezpieczeń, które są przedmiotem zamówienia.

13

Odp: wezwanie

Dokument pewnie miał walor jedynie informacyjny dla zamawiajacego w kotekście realizacji postanowien przyszłej umowy.

14

Odp: wezwanie

Znajduje się również zapis informujący, iż do oferty Wykonawca powinien dołączyc ogólne warunki wszystkich ubezpieczeń

15

Odp: wezwanie

o matko

16

Odp: wezwanie

współczuję temu kto to wymyślił mam nadzieję ,że nie utonie w morzu zapisów i klauzul

17

Odp: wezwanie

To co w takim razie mam zrobić, wzywać, czy nie?