Temat: projektant w przetargu na roboty budowlane

czy biuro projektowe ,które zaprojektowało obiekt podlega  wykluczeniu na podstawie art.24 ust.1 pkt.19 w przetargu na wykonanie ?

2

Odp: projektant w przetargu na roboty budowlane

Niekoniecznie, ale należy wezwać do wyjaśnień na podstawie art. 24 ust. 10.

3

Odp: projektant w przetargu na roboty budowlane

Polecam artykuły na ten temat pod linkiem:

https://www.wprzetargach.pl/kategorie/wykluczenie-art-24-ust-1-pkt-19