Temat: aktualna koncesja

Czy jeśli żądacie na spełnienie warunku aktualnej koncesji na obrót paliwami objętymi zamówieniem, to wymagacie aby wszystkie wywołujące (zmieniane) koncesje dał wykonawca, czy tylko ostatnią aktualną.

2

Odp: aktualna koncesja

Bo ja żądam wszystkich i nie wiem czy robię to na wyrost

3

Odp: aktualna koncesja

Ma być dokument aktualny, po co nam archiwum?

4

Odp: aktualna koncesja

Tak jak Marcel - tylko aktualna.

5

Odp: aktualna koncesja

Pozwolę podpiąć się pod temat, aby nie zakładać nowego wątku.
Zamawiający w postępowaniu poniżej progów UE na dostawę oleju napędowego wezwał wykonawcę zgodnie z art. 26 ust. 2 do złożenia m.in. wykazu dostaw i aktualnej koncesji na obrót paliwami ciekłymi.

Wykonawca w odpowiedzi na wezwanie złożył podpisany wykaz dostaw, natomiast w przypadku koncesji wskazał link pod którym znajduje się jego koncesja i Zamawiający może ją sam pobrać. Czy w takiej sytuacji należy uznać taki sposób złożenia dokumentu (zamawiający go pobiera i wkłada do akt) ? Proszę o podpowiedzi, ponieważ pierwszy raz mamy do czynienia z taką sytuacją.

6

Odp: aktualna koncesja

Należy pobrać samemu i załączyć do dokumentów skoro wykonawca wskazał w ofercie link.

7

Odp: aktualna koncesja

Jeżeli jest to bezpłatna i ogólnodostępna baza danych, w szczególności rejestr publiczny w rozumieniu ustawy z 17 lutego 2005 r. o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne, to pobierasz i sobie weryfikujesz.

Jak ci dał link np. do własnego serwera czy OneDrive to takiej formy bym nie zaakceptował.

8

Odp: aktualna koncesja

Wykonawca wskazał link do strony rejestru URE.