1

Temat: Informacja o wyborze oferty

PN podzielony na 7 części, wykonawca który wygrywa w 6 już uzupełnił dokmunenty czy muszę czekać na wykonawcę 1 części z informacją czy mogę już ogłosić informację na tych 6 - nie ukrywam że czas nas goni i kolejny tydzień może spowodować niewykonaie usługi w terminie.

2

Odp: Informacja o wyborze oferty

Możesz rozstrzygnąć postępowanie w danych częściach bez czekania na wykonawcę w części 1. Każda część postępowania jest odrębnie traktowana (7 części, 7 umów).

3

Odp: Informacja o wyborze oferty

jak najbardziej wynik masz dla 6 części, z tym, że jeśli to te same warunki robiłbym jedną umowę z wyszczególnieniem w opisie

4

Odp: Informacja o wyborze oferty

Jedna umowa jest ryzykowna, nie polecam.

5

Odp: Informacja o wyborze oferty

Popieram Marcela. Jakiekolwiek kłopoty z realizacją jednej z części oznacza nie wykonanie 1 z 7 umów. W przypadku problemu z jedną z części opisaną w jednej umowie mamy problem z całą umową.

6

Odp: Informacja o wyborze oferty

To zależy, nie opisano czego dotyczy, poza tym odpowiednio opisane warunki z rozpisaniem wymagań do części niekoniecznie muszą być złe. Ja jestem leniwy i piszę jedną zabezpieczenie utrzymuję jako całość zobowiąń W. (mam większą kwotę) to i Wykonawca bardziej się przykłada.

7

Odp: Informacja o wyborze oferty

Tutaj w dużej mierze chodzi np. o rozwiązanie umowy, kary umowne itp., każda część to zadanie osobne, tyle że organizacyjnie przeprowadzone w jednej procedurze przetargowej.