Temat: nie podpisany formularz ofert

wykonawca złożył ofertę (formularz oferty) i nie podpisał go. Czy tylko odrzucamy na podst. 89 ust 1 pkt 1 - jest niezgodna z ustawą? Może ktoś miał taki przypadek i podzieli sie wiedzą?

2

Odp: nie podpisany formularz ofert

Oferta taka będzie nieważna na podstawie art. 82 ust. 2 PZP w zw. z art. 73 § 1 kc i jako taka podlegać będzie odrzuceniu na podstawie art 89 ust.1 pkt.1

3

Odp: nie podpisany formularz ofert

Podstawą odrzucenia oferty będzie art. 89 ust. 1 pkt 1 i 8 Pzp w zw. z art. 78 § 1 k.c.