1 (edytowany przez jazz 2018-04-25 13:24:19)

Temat: prezentacja usługi

Postępowanie na usługę szkoleniową. Ponieważ w  kryteriach oceny ofert chcemy oceniać jakości szkolenia chcielibyśmy aby wykonawca przeprowadził takie próbne szkolenie.
1. Czy możemy/musimy zarejestrować je, aby zostało w dokumentacji postępowania czy wystarczy notatka z jego przeprowadzenia?
2. Czy na taką prezentację mogą wejść przedstawiciele innych wykonawców, którzy jeszcze swojej prezentacji nie dokonali? Wtedy zapoznaliby się z ofertą zanim przedstawiliby swoją, to chyba naruszałoby zasady uczciwej konkurencji? To trochę tak jakby zapoznali się z cena innych ofert zanim podaliby swoją.
Macie doświadczenia jak to wszystko zorganizować?

2

Odp: prezentacja usługi

Mam świeże doświadczenia w tej sprawie. Czy będziecie wymagać wykazu osób, czy te osoby z wykazu będą prowadzić prezentację, czy wszystkie osoby czy niektóre, jak niektóre należałoby zrobić losowanie. Zapewne te osoby zostaną zastrzeżone tajemnica przeds. Wtedy wszystko zanonimizowane. Jeżeli objęte tajemnicą to na prezentacji inni wykonawcy nie mogą być. Czy nagrywane. Najlepiej tak. Bez pokazywania głów i zwracania się po imieniu i nazwisku. Poza tym dokładnie opisać co będzie oceniane i potem protokół z oceny do wglądu. Ogólnie, współczuję takiego kryterium.

3 (edytowany przez Darek W. 2018-04-26 06:44:22)

Odp: prezentacja usługi

1. - Tak. Nagrywać i spokojnie z głowami.
2. Nie - nie mogą wejść na prezentację. Wykonawca dokonuje prezentacji przed zamawiającym tylko, a nie przed innymi wykonawcami. Potem mogą się zapoznać z nagraniem i protokołami.

4

Odp: prezentacja usługi

Dzięki, to już coś. Jeśli macie jeszcze jakiś rady to chętnie skorzystam.
A czy trenerzy wyrażali wam zgodę na utrwalenie głosu i wizerunku i późniejsze przetwarzanie ich  w tym zakresie?