1

Temat: wykaz zamówień - uzupełniać czy wykluczać

Witam wszystkich mam problem,
wykonawca miał na potwierdzenie warunku widzy i doświadczenia przedatwić wykaz  realizowanych szkoleń a w nim co najmniej dwie usługi na określoną kwotę.
Wykonawca przedstawił 4 usługi, ale tylko 1 jest na kwotę którą żądałam, reszta zamówień opiewa na  dużo niższą wartość. Dodam, że wykonawca zamiast referencji przedstawił umowy, które nie mówią o tym czy te zamówienia zostały wykonane należycie. Bardzo proszę o pomoc. czy mam wyjaśniać, uzupełniać czy wykluczyć?
Z góry dziękuję za pomoc.

2

Odp: wykaz zamówień - uzupełniać czy wykluczać

Jak najbardziej wezwać do uzupełnienia.

3

Odp: wykaz zamówień - uzupełniać czy wykluczać

Marcel dzięki za tak szybką odpowiedz, tak myślała, choć wydaje mi się to stratą czasu.
ale dziękuję Ci bardzo.

4

Odp: wykaz zamówień - uzupełniać czy wykluczać

Stratą czasu oczywiście dlatego, że wątpię żeby wykonawca miał możliwość coś dodać do wykazu.

5

Odp: wykaz zamówień - uzupełniać czy wykluczać

Stratą czasu oczywiście dlatego, że wątpię żeby wykonawca miał możliwość coś dodać do wykazu.

6

Odp: wykaz zamówień - uzupełniać czy wykluczać

Lepiej wezwać niż tracić czas na dojazd od Warszawy wink

7

Odp: wykaz zamówień - uzupełniać czy wykluczać

Święte słowa Niedzwiadek, oj święte smile

8

Odp: wykaz zamówień - uzupełniać czy wykluczać

Wezwanie w tym wypadku to wasz obowiązek.

9

Odp: wykaz zamówień - uzupełniać czy wykluczać

Sabina napisał/a:

Witam wszystkich mam problem,
wykonawca miał na potwierdzenie warunku widzy i doświadczenia przedatwić wykaz  realizowanych szkoleń a w nim co najmniej dwie usługi na określoną kwotę.
Wykonawca przedstawił 4 usługi, ale tylko 1 jest na kwotę którą żądałam, reszta zamówień opiewa na  dużo niższą wartość. Dodam, że wykonawca zamiast referencji przedstawił umowy, które nie mówią o tym czy te zamówienia zostały wykonane należycie. Bardzo proszę o pomoc. czy mam wyjaśniać, uzupełniać czy wykluczyć?
Z góry dziękuję za pomoc.

Bo się odwoła - o zaniechaniu przez zam. czynności - w twym przypadku-wezwania do uzupełnienia -:)

10

Odp: wykaz zamówień - uzupełniać czy wykluczać

Wezwanie a co do referencji to mam nadzieję, że nie wymagałaś tego w siwz?