1

Temat: Pomocy muszę szybko podjąć działanie bo termin mi ucieknie

Chodzi o dostawę zasilacza UPS. Wykonawca w ofercie oświadczył iż oferowany przez niego sprzęt spełnia minimalne wymagania zamawiającego jednakże z typu który podał wynika (karta katalogowa) iż zaoferowany sprzęt ma jednak nieznacznie słabsze parametry niż minimalne wymagania zamawiającego. Poza tym jeden z wykonawców uprzejmnie nam też o tym doniósł po wcześniejszym obejrzeniu ofert. Nie wiem co mam zrobić on oświadczył że sprzęt przez niego oferowany spełnia minimalne wymagania, żądałam typu może rzeczywiście oferuje taki sprzęt tylko z wymienioną jedną z części na lepszą, a typ musiał wpisać bo wymagałam. Wzywać go do wyjaśnień czy odrzucić bo sprzęt nie spełnia minimalnych wymagań. Ja stawiam na wezwanie a wy fachowcy?
Z góry dziękuję i przepraszam za chaotyczną wypowiedz.

2

Odp: Pomocy muszę szybko podjąć działanie bo termin mi ucieknie

Wezwać do wyjaśnień.
Jakbyś podała co wymagałaś i co zaoferował to mógłbym powiedzieć czy da się dołożyć coś do tego np. Jeśli nie spełnia minimalnych czasów podtrzymań to w sporej części UPS można dorzucić dodatkowy zestaw baterii wydłużających czas pracy.

3

Odp: Pomocy muszę szybko podjąć działanie bo termin mi ucieknie

Chodzi o współczynnik szczytu smile 5:1 to były nasze minimum a z karty katalogowej wynika że ten konkretny typ ma 3:1. Dziękuję za pomoc też byłam za wezwaniem  ale wolałam się upewnić.