1

Temat: Otwarcie ofert

Witam- to jest mój pierwszy post, a pytanie następujące:
zgodnie z art. 86 ust. 3 na otwarciu ofert, Zamawiający podaje kwotę jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, tylko którą????, tą co mam w planie finansowym na to zadania, czy tą szacunkową, którą oszacowałam w oparciu o rynek?   bo to są różne kwoty. Proszę o pomoc.....

2

Odp: Otwarcie ofert

Z planu finansowego.

3

Odp: Otwarcie ofert

Dziękuję

4

Odp: Otwarcie ofert

Witam po otwarciu ofert pojawił się u mnie problem nie wiem jak mam  to rozwiązać już opisuję sytuację Zamawiający w trybie przetargu nieograniczonego prowadził postępowanie na kompy i oprogramowanie, postępowanie częściowe (Cz. A kompy Cz. B oprogramowanie) w SIWZ był zapis : Oferta na każdą z części zamówienia musi być złożona w osobnej kopercie, w sposub uniemożliwiający jej przypadkowe otwarcie, w zaklejonym, nienaruszalnym opakowaniu i oprócz adresu Zamawiającego, nazwy i adresu Wykonawcy musi być opatrzona napisem:   " Oferta w postępowaniu prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę sprzętu komputerowego oraz oprogramowania dla potrzeb ......" Część .... Nie otwierać przed dniem ...     
Jednak jakiś delikwent zamiast złożyć odpowiednio formularze ofertowe na każdą z części wydrukował dostępną na stronie SIWZ (Siwz z załącznikanmi m.in. formularze ofertowe) w wyznaczonym terminie złożył ofertę opatrzoną napisem Oferta w postępowaniu prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę zestawów komputerowych dla potrze.....  W związku z opisem koperty domniemałam że chodzi o Część A postępowania gdyż właśnie zestawy komputerowe były przedmiotem tej części zamówienia i tak też odczytałam na otwarciu ( w kopercie znajdowała się cała SIWZ) i wszystko by było spoko gdyby nie to że podczas badania ofert zauważyłam że owy wykonawca wypisał też formularz ofertowy do części B i tu pojawia się problem gdyż przy otwieraniu części B na oprogramowanie nie odczytałam jego oferty. Dodam tylko że owy Wykonawca i tak zostanie wykluczony bo nie spełnia warunków i że był ktoś na otawarciu ofert. Trochę to zagmatwane ale bardzo proszę o pomoc