1

Temat: oferty a zmiana terminu

Mam takie małe pytanie czy jak nastąpiła zmiana terminu składania ofert ze względu na modyfikację SIWZ a mam dwie oferty które wpłynęły na stary termin. Z jednym wykonawcą mogłam się skontaktować, który stwierdził że dla niego to nic nie zmienia więc zostawia swoją ofertę a z drugim nie mogłam się skontaktować bo jest tylko adres (i nie mogę ustalić co to za firma. Według mnie to te oferty nadal biorą udział w postępowaniu z numerem 1 i 2 i kolejne składane będą miały kolejne numery nie muszą ich wymieniać ponieważ koperta nie stanowi treści oferty. Proszę o potwierdzenie mojego toku myślenia albo o pilne wyprowadzenie mnie z błędu.

2

Odp: oferty a zmiana terminu

Oczywiście że biorą udział a czy modyfikacja nie spowoduje ich odrzucenia na podst. 89.1.2 to sie okaże po otwarciu big_smile

3 (edytowany przez lolilap 2008-04-04 11:33:46)

Odp: oferty a zmiana terminu

a o modyfikacji powiadomilas uczestnika o ktorym juz wiesz?:) jak?

czas przedluzylas wystarczajacoo?? jesli nie to...prtst.

4

Odp: oferty a zmiana terminu

zaraz zaraz zgodnie z art. 38.4. powiadamiam tych którym przekazano SIWZ i na stronie więc tak zrobiłam a z to że do niego zadzwoniłam to wydaje mi się tylko moja uprzejmość i chyba nie popełniłam błędu choć ...... może coś przeoczyłam. Modyfikacja ok bo powyżej siedmiu dni przy usługach i kwotach podprogowych.
Dziękuje za wasze odpowiedzi i sugestie.

5

Odp: oferty a zmiana terminu

DKO76 napisał/a:

...... może coś przeoczyłam.

nie, tu oki. chodzilo jedynie o wystarczajacy czas....

Modyfikacja ok bo powyżej siedmiu dni przy usługach i kwotach podprogowych.
Dziękuje za wasze odpowiedzi i sugestie.

ale 2 punktu nie rozumiem

6

Odp: oferty a zmiana terminu

Chyba i ja się zgubiła ale chodziło o to że przy modyfikacji przedłużyłam termin składania ofert o 11 dni kiedy w pzp wymagany termin minimalny jest 7 dni.
Czy teraz oki

7

Odp: oferty a zmiana terminu

proponuje uwaznie czyt art 38 ust 6 wink

pewnie o tym myslalas tylko inaczej napisalas smile

8

Odp: oferty a zmiana terminu

Tak trochę sie zamieszałam dlatego też prosiłam was o pomoc żeby całkiem nie stracić głowy. smile
Dzięki