Temat: odstąpienie od procedury odwróconej

Witam  czy odstąpienie  od procedury odwróconej powinno być poprzedzone jakąś informacją dla wykonawców, ostatnio spotkałem  się sytuacją gdzie zamawiający odwróconej przeszedł chyba  w procedurę klasyczną o niczym nie poinformował wykonawców  i wezwał wszystkich o dok w trybie art. 26 ust 3. Gdzieś spotkałem się z opinią że  z procedury uproszczonej można  przejść w klasyczną oczywiście nie jest to nigdzie uregulowane ale w sumie  ciekawy temat.

2

Odp: odstąpienie od procedury odwróconej

Odwrócona procedura jest uprawnieniem zamawiającego, a o rezygnacji z jej stosowania nie muszą być informowani Wykonawcy.

3

Odp: odstąpienie od procedury odwróconej

bart66621, mam prośbę, napisz jak przebiega procedura uproszczona (klasyczna) i gdzie w ustawie Pzp jest ona uregulowana?

4 (edytowany przez bart66621 2019-03-20 10:10:42)

Odp: odstąpienie od procedury odwróconej

odwrócona  to art. 24aa