26

Odp: sprawozdanie

Tak Weronika5 wpisujesz wszystkie po kolei, nawet te unieważnione, wpisując nr z BZP lub DUUE, podając kody CPV:( niestety roboty dużo:(

27

Odp: sprawozdanie

Dzięki

28

Odp: sprawozdanie

fifi napisał/a:

Tak Weronika5 wpisujesz wszystkie po kolei, nawet te unieważnione, wpisując nr z BZP lub DUUE, podając kody CPV:( niestety roboty dużo:(


na pewno wszystkie? wydaje się że tylko te z podpisanymi umowami bo chcą wartość zawartej umowy

29

Odp: sprawozdanie

Na pewno.

30

Odp: sprawozdanie

a jeżeli zamówienie było podzielone na dwie części i na jedną  część umowę podpisano a drugą unieważniono to wpisujecie dwa razy??

31

Odp: sprawozdanie

Umowa z PWPW obejmuje
- druki prawa jazdy, dow. rejest. i karty pojazdu (zwolnienie z 4.5c.a - dokumenty publiczne)
- znaki legalizacyjne i nalepki związane tablicą rejestracyjną (zwolnienie 4.5c.b - druki strategicznego znaczenia)
W sprawozdaniu 2 oddzielne rubryki ale umowa jedna i trudno wydzielić części a i b.
Wpisać 2x tą samą umowę czy 1x a w drugiej rubryce wyjasnienie, np "dane j.w."?

32

Odp: sprawozdanie

Pomóżcie proszę. Czy koszty występów kabaretów i zespołów muzycznych (3 zamówienia wartość  około 35 tys. zł) powinienem ująć w sprawozdaniu  jako koszty na podstawie 4d ust.1 pkt.2  i wykazać je w części X wiersz 47 tabeli czy dorzucić je do wspólnego worka do 30 tys. euro?

33

Odp: sprawozdanie

do wora

34

Odp: sprawozdanie

Dot części V sprawozdania: Przeprowadziłem w ubiegłym roku 1 postępowanie w którym było kilkadziesiąt pakietów. Nie wiem za bardzo jak wypełnić ten punkt. Czy tą część należy wypełnić dla każdego pakietu (oferty częściowej) osobno???

35

Odp: sprawozdanie

W cz. VIII wpisujemy niemalże wszystkie postępowania, bo wszędzie wymagałam umowy o pracę sad

Ale co w sytuacji kiedy postępowanie miałam w częściach i unieważniono jedna część. Wpisuję posterowanie - nr jest jeden, ogłoszenie jedno ale  mam wątpliwość w pytaniu o unieważnienie. Czyżby trzeba było każda część teraz rozpisać? masakra jakaś!

36 (edytowany przez golavox 2018-02-14 10:09:49)

Odp: sprawozdanie

Czy ryczałt za paliwo też sprawozdajemy?

czy badania lekarskie też?

37

Odp: sprawozdanie

Badania lekarskie ujmuję. Ryczałt za paliwo to ciekawy temat. Znalazłem coś takiego: http://www.gazetapodatkowa.gofin.pl/ministerstwo-finansow-wyjasnia-ryczalt-za-jazdy-lokalne-jest,artykul,152765.html

Wynika z tego że ryczałt to przychód podlegający opodatkowaniu wraz z pozostałymi składnikami wynagrodzenia za pracę więc raczej nie jest wydatkiem z zamówień publicznych. Co o tym myślicie?

38

Odp: sprawozdanie

Jeszcze jedno mam pytanie a mianowicie: Przeprowadzono w roku 2017 zamówienie na usługi społeczne, wybrano kilka osób z którymi podpisana będzie umowa (z każdym z osobna). I tu mam problem bo część umów (np 5 z 15) zostało podpisanych w 2017 a reszta  (10 umów) będzie podpisana w 2018 r. Czy w sprawozdaniu podać wartość całego zamówienia (dla 15 umów pomimo braku części umów) czy tylko dla umów podpisanych w 2017r.

39

Odp: sprawozdanie

ja bym wpisała tylko te podpisane w roku 2017

40 (edytowany przez eva 2018-02-15 13:31:09)

Odp: sprawozdanie

lisvitalis napisał/a:

Jeszcze jedno mam pytanie a mianowicie: Przeprowadzono w roku 2017 zamówienie na usługi społeczne, wybrano kilka osób z którymi podpisana będzie umowa (z każdym z osobna). I tu mam problem bo część umów (np 5 z 15) zostało podpisanych w 2017 a reszta  (10 umów) będzie podpisana w 2018 r. Czy w sprawozdaniu podać wartość całego zamówienia (dla 15 umów pomimo braku części umów) czy tylko dla umów podpisanych w 2017r.

W sprawozdaniu ujmujesz tylko te umowy co zostały zawarte w 2017 r. (np. 5 z 15 które zostały podpisane w 2017 r.) natomiast w sprawozdaniu za 2018 r. ujmiesz pozostałe umowy zawarte w 2018 r.

41

Odp: sprawozdanie

a wykup kanalizacji sanitarnej od mieszkańców wpisujecie w 4.8 czy 4.3i?

42

Odp: sprawozdanie

dostawa wody, wywóz śmieci....te umowy trwają u nas od zarania dziejów czyli sprzed 2004r. Czy takie umowy w ujęciu rocznym powinno sie sprawozdawac?

43 (edytowany przez jo 2019-02-06 12:45:21)

Odp: sprawozdanie

dwie grupy zakupowe
1) na prąd przetarg unijny ale wartość naszych umów (każdy z grupy podpisuje umowy oddzielnie) poniżej wartości z 11 ust 8 ując w sprawozdaniu do dużych przetargów czy małych??
2) na gaz razem przetarg, oddzielnie poniżej 30 tys euro w przetargach czy do wora z 4.8??