1 (edytowany przez Marta 2017-09-28 12:12:56)

Temat: elektronizacja zamówień

Ktoś już używa albo testował program do udzielania zamówie4ń od 18.10.2018r.? musze złożyć wniosek z szacunkiem niebawem......polecacie jakies konkretne firmy?

2

Odp: elektronizacja zamówień

Ja w październiku wybieram się na szkolenie i prezentację programu, to będę mógł się wypowiedzieć.

3

Odp: elektronizacja zamówień

Marcel napisał/a:

Ja w październiku wybieram się na szkolenie i prezentację programu, to będę mógł się wypowiedzieć.

trzymam Cię za słowo;-)

4

Odp: elektronizacja zamówień

jak uchwalą nowa ustawę może się wszystko zmienić

5 (edytowany przez Marcel 2017-09-28 12:34:50)

Odp: elektronizacja zamówień

No tak, ale czy zrezygnują z elektronizacji?, tym bardziej że od kwietnia wstępne oświadczenie i JEDZ ma być składane elektronicznie!, kurcze będzie zamieszanie!
http://biznes.onet.pl/wiadomosci/kraj/prawo-zamowien-publicznych-nowa-ustawa-2017-2018/9jh2tm

6

Odp: elektronizacja zamówień

Jaki program ci zaprezentują?

7

Odp: elektronizacja zamówień

Też chciałbym wiedzieć, ogólnie będzie też o praktycznym zastosowaniu, więc zobaczymy.

8

Odp: elektronizacja zamówień

Chodzi mi o firmę

9

Odp: elektronizacja zamówień

http://pzp24.pl/

10

Odp: elektronizacja zamówień

Dzwonili dzisiaj do mnie z propozycją prezentacji.
Chętnie poznam twoją opinię nt. tego programu

11 (edytowany przez zes 2017-10-04 09:07:33)

Odp: elektronizacja zamówień

bardzo aktywnie działa w tym kierunku https://www.marketplanet.pl/

aczkolwiek 20mln wyrwało MC na platformę https://www.gov.pl/cyfryzacja/e-zamowie … -publiczne
ciekawie wygląda termin uruchomienia usługi odwołania

12

Odp: elektronizacja zamówień

MC wyrwało 20mln i według projektu bodajże w zeszłym tygodniu powinno podpisać umowę z wykonawcą. Z tym że jeszcze nie zdążyli ogłosić przetargu.

13

Odp: elektronizacja zamówień

ciekawe jak działają te jednostki które już w tym roku mają cyfryzację wprowadzić

14

Odp: elektronizacja zamówień

Marcel wrzucaj opinie bo nie wiem czy umawiać sie z firmą u nas:-)

15

Odp: elektronizacja zamówień

Spokojnie jadę dopiero po 20 tym.

16

Odp: elektronizacja zamówień

my mamy prezentacje od nich za tydzien to tez dam znac:-) natomiast marketplanet wstepnie wycenil na ok 4 tys zł , ale nie znam jeszcze szczegółów

17

Odp: elektronizacja zamówień

I jak po prezentacji? Czy ktoś ma już opinię nt. firm oferujących programy do obsługi zamówień?
Jesteśmy po prezentacji firmy pzp24. Wszystko niby wygląda obiecująco, ale konkretnego produktu niestety jeszcze nie zobaczyliśmy. Na chwilę obecną prezentacja dotyczyła postępowań poniżej 30 tyś. Niby wszystko ma być stworzone, dostosowane i ogólnie ma być pięknie. Oferują szkolenia i kompleksową obsługę, system ma być kompatybilny z naszym do obiegu korespondencji, z BZPem, z TEDem. Opłata abonamentowa (miesięczna). Mamy mieć testowy dostęp na jakiś czas, więc zobaczymy jak to działa.
Czy ktoś ma jeszcze jakieś opinie?

18 (edytowany przez Marcel 2017-10-19 07:46:00)

Odp: elektronizacja zamówień

Jutro jadę to zobaczę, ma być przedstawione poniżej i powyżej 30 000 euro.

19

Odp: elektronizacja zamówień

beti80 napisał/a:

I jak po prezentacji? Czy ktoś ma już opinię nt. firm oferujących programy do obsługi zamówień?
Jesteśmy po prezentacji firmy pzp24. Wszystko niby wygląda obiecująco, ale konkretnego produktu niestety jeszcze nie zobaczyliśmy. Na chwilę obecną prezentacja dotyczyła postępowań poniżej 30 tyś. Niby wszystko ma być stworzone, dostosowane i ogólnie ma być pięknie. Oferują szkolenia i kompleksową obsługę, system ma być kompatybilny z naszym do obiegu korespondencji, z BZPem, z TEDem. Opłata abonamentowa (miesięczna). Mamy mieć testowy dostęp na jakiś czas, więc zobaczymy jak to działa.
Czy ktoś ma jeszcze jakieś opinie?

tez jestem po prezentacji pzp24.pl i mam takie samo odczucie... dzis on line prezentacja drugiej firmy to tez dam znac. ceny sa bardzo rozbierzne miesieczne np. pzp24.pl wyliczyli na ok. 1400 zl dla 17 jednostek lacznie, natomiast druga firma market planet wstepnie dla 10 uzytkownikow oszacowali na 300 zl mesiecznie wiec roznica kolosalna...

20

Odp: elektronizacja zamówień

Hej Marcel, jak po szkoleniu z elektronizacji? Dowiedziałeś się czegoś konkretnego?

Słyszałam że powstanie jedna platforma dla wszystkich, za jej uruchomienia miałoby odpowiadać UZP ale jakoś nic nie wiadomo, nic nie słychać..

Ponadto co oświadczeniem wstępnym, które ma być już od kwietnia w wersji elektronicznej. Czy rzeczywiście mamy to rozumieć jako JEDZ jedynie?

21

Odp: elektronizacja zamówień

Szkolenie ok, prezentacja też ok smile, nawet mi się podobało big_smile co do zasady, Ministerstwo Cyfryzacji ogłosiło postępowanie na platformę, ale nie obsłuży ona wszystkich warunków wychodzi na to że korzystać trzeba będzie z komercyjnych platform, fakt, jest jeszcze czas ale czeka nas spora rewolucja, przetestuję sobie program za jakiś czas, to powiem więcej.

22

Odp: elektronizacja zamówień

ciekawa informacja
https://www.uzp.gov.pl/aktualnosci/kolejny-krok-do-e-zamowien-publicznych

23

Odp: elektronizacja zamówień

No niestety, wszystko stanie się jasne w okolicy X.2018. Część funkcji będzie zapewniała wyłącznie platforma, np archiwizacja dokumentów.
Może się okazać że platformy prywatne będą zbędne.
Ciekawe jak to będzie po 18.10.18 jeżeli platforma UZP nie ruszy?

24

Odp: elektronizacja zamówień

jarosław napisał/a:

(...)
Ciekawe jak to będzie po 18.10.18 jeżeli platforma UZP nie ruszy?

lub jak za starych czasów nie zalogujesz się bo będzie przeciążenie .... wrócimy do czasów ogłaszania przetargów o dziwnych godzinach rannych i popołudniowych czyli poza szczytem (o czym wspominał Prezes UZP w Poznaniu)

25

Odp: elektronizacja zamówień

i np praca na zmiany w ciszy i spokoju