1

Temat: doświadczenie wyjaśnienia

witam
w PN wymagaliśmy wykazania 1 dostawy o określonych parametrach. Wykonawca w wykazie wykonanych dostaw wpisał 2 dostawy - chyba dla nas do wyboru. Problem polega na tym, że jedne referencje potwierdzają należyte wykonanie dostawy ale jakby jej zakres w referencji nie do końca pokrywa się z tym co wpisał wykonawca w wykazie, a w przypadku drugiego dokumentu nie do końca wiadomo czy referencje potwierdzają wykonanie budynku czy instalacji (taka dziwna gra słów????). Chce się zwrócić o wyjaśnienia - tylko skoro wymagałam jednej dostawy to czy mogę zwrócić się o wyjaśnienia co do tych dwóch referencji?

2

Odp: doświadczenie wyjaśnienia

Jak najbardziej zwróć się o wyjaśnienie obu wykazanych dostaw i referencji.

3

Odp: doświadczenie wyjaśnienia

ja się zastanawiam czy nie zwrócić się o wyjaśnienia, które z dwóch pozycji mam badać ..... i to całkiem poważnie. Zastanawiam  się też czy nie wprowadzić w siwz zapisu, że w takich sytuacjach badam tylko pierwszą pozycję.
Do tego jak zaczęłam to badać i sprawdzać (na zewnątrz) to druga pozycja jest oszukana co do dat wykonania. Więc może na początek wyjaśnię tę pierwszą, a jak coś nie wyjdzie wykonawcy to dopiero poproszę o wyjaśnienia co do drugiej :-(.

4

Odp: doświadczenie wyjaśnienia

Po co utrudniać, najpierw pierwszą później drugą, szkoda czasu!

5

Odp: doświadczenie wyjaśnienia

jadę dwie w takim razie, dzięki