1

Temat: roboty uzupełniając

Tu mam takie pytanie od jakiej kwoty informujecie Prezesa o zamówieniu z WR (roboty uzupełniające) roboty budowlane. Bo w par. 67 jest tylko dla usług i dostaw, czy traktujecie to też do robót budowlanych czyli stawki dla usług i dostaw.  Mam udzielić na 1 milion.

2

Odp: roboty uzupełniając

Chodzi mi o ten art. 67 ust 2 pzp. Nikt nie udziela uzupełniających na roboty budowlane. Poradzie. Jak udzielałam na 100 czy 500 tysięcy złotych nie informowałam ale teraz?

3

Odp: roboty uzupełniając

...teraz? informujesz.

4

Odp: roboty uzupełniając

jak nie udziela z. u., na roboty budowlane co Ty nina chodzi o przedzial wartość czyli
sektorowcy 387000 euro
samorządowcy 193000,00 euro
rząd 125 000,00 euro
jeżeli więcej informacja do Prezesiunia

5

Odp: roboty uzupełniając

Czyli Myszy jeżeli jestem samorządowcem to przy zamówieniu uzupełniającym na roboty budowlane o wartości szacunkowej równej lub powyżej 193 000,00 Wysyłam informację do Prezesa. Dzięki Właśnie brakowało mi w art 67.ust 2 pzp zapisu na roboty budowlane,  zawsze się mieściłam  poniżej 193 000,00 euro. A teraz przekraczam więc dla pewności wolę się zapytać.

Ale mam jeszcze takie pytanie  z innego zamówienia - wartość zamówienia podstawowego 5 mln zł. uzupełniające 50%  co daje 2,5 mln zł razem 7,5 mln zł.  Teraz realizuję zamówienia podstawowe 5 mln zł. i zamierzam udzielić zamówień uzupełniających na kwotę (700 000,00zł)  poniżej 193 000,00 euro, czy w tym wypadku informuję Prezesa pomimo tego iż jest to kwota poniżej ale z szacunku wcześniejszego (2,5 mln) wychodziło powyżej tej kwoty? Wiadomo jak lepiej było na maksa się zabezpieczyć czyli 50%.

6

Odp: roboty uzupełniając

Chodzi mi o roboty budowlane. I pisałam o kwocie szacunkowej.

7

Odp: roboty uzupełniając

nie ale musisz zamieścić ogłoszenie o zamiarze zawarcia umowy

8

Odp: roboty uzupełniając

Ok myszy dzięki serdeczne. Ogłoszenie o zamiarze zawarcia umowy zawsze zamieszczam tak dla bezpieczeństwa. Pozdrawiam