1

Temat: Przetarg na aprowizację w Międzynarodowym Festynie Rycerskim

Nawet nie wiem jak to ugryźć. Czy można zastosować tu art.5 ustawy i przyjąć, że będą to usługi restauracyjne?
Mają to być potrawy średniowieczne, podawane przez osoby ubrane w stroje stylizowane na średniowieczne i w naczyniach o takich cechach. Czy mogę podać publikację jako miejsce, w którym pokazane są wzory strojów średniowiecznych, czy raczej "zaczerpnąć" wiedzy z tej publikacji i przenieść opisy w niej zawarte do SIWZ?

2

Odp: Przetarg na aprowizację w Międzynarodowym Festynie Rycerskim

IMHO to podpada pod usługi restauracyjne, wiec SIWZ nie bedzie potrzebny.

3

Odp: Przetarg na aprowizację w Międzynarodowym Festynie Rycerskim

Dlaczego nie jest potrzebne SIWZ? Jaka podstawa?

4

Odp: Przetarg na aprowizację w Międzynarodowym Festynie Rycerskim

Art. 5 - usługi restauracyjne można zamawiac z wolnej ręki

5

Odp: Przetarg na aprowizację w Międzynarodowym Festynie Rycerskim

A może usługa: "Cofnięcie zamwiającego w czasy średniowieczne"....;) Wtedy już tylko nieograniczony wink

6

Odp: Przetarg na aprowizację w Międzynarodowym Festynie Rycerskim

Dzięki za informację. Chciałam się upewnić co do możliwości zastosowania art.5.:)

7

Odp: Przetarg na aprowizację w Międzynarodowym Festynie Rycerskim

aszch napisał/a:

Nawet nie wiem jak to ugryźć. Czy można zastosować tu art.5 ustawy i przyjąć, że będą to usługi restauracyjne?
Mają to być potrawy średniowieczne, podawane przez osoby ubrane w stroje stylizowane na średniowieczne i w naczyniach o takich cechach. Czy mogę podać publikację jako miejsce, w którym pokazane są wzory strojów średniowiecznych, czy raczej "zaczerpnąć" wiedzy z tej publikacji i przenieść opisy w niej zawarte do SIWZ?

masz racje zastosuj art.5 Pzp.