1

Temat: Dodatkowe ogłoszenie w prasie i telewizji

ogłoszenie o wszczęciu postępowania (do 60 000 euro) umieszczam na stronie portalu UZP oraz na stronie internetowej zamawiającego i w jego siedzibie, dodatkowo chcę umieścić ogłoszenie w prasie (telewizji) - czy takie ogłoszenie musi zawierać wszystkie informacje zawarte w art. 41 ustawy Pzp? ( np. opis warunków udziału w postępowaniu, czy można napisać tylko, iż zostały one określone w SIWZ, która to dostępna jest ...?)

2

Odp: Dodatkowe ogłoszenie w prasie i telewizji

Nie musi - możesz sie ograniczyć do ogłoszenia o treści Zamawiający X ogłasza postępowanie na ..................
Szczegóły w, na, itd

3

Odp: Dodatkowe ogłoszenie w prasie i telewizji

Pomocy! Pomóżcie mi znaleźc druk ogłoszenia  o udzieleniu zamówienia na przetyrag nieograniczony poniżej 60.000 euro. Załącznik do rozporządzenia z 22 maja (załącznik nr 4 - ZP-303) dotyczy przetargu powyżej 60000 euro. Druk właściwy muszę mieć w komputerze i pracowac na nim. Wiem, że ogłoszenie trzeba opublikować na uzp, ale potem można jedynie je wydrukować, ale nie zapisac gdzie indziej. Pomóżcie, ja nie mam o zamówieniach zielonego pojęcia, to nie moja działka!

4

Odp: Dodatkowe ogłoszenie w prasie i telewizji

Ogłoszenie o zawarciu umowy wypełniasz on-line na stronie
http://www.portal.uzp.gov.pl/pl/site/

5

Odp: Dodatkowe ogłoszenie w prasie i telewizji

Ok. Ale co mam zrobić żeby mieć je w komputerze? Podczas wypełniania kopiować?

6

Odp: Dodatkowe ogłoszenie w prasie i telewizji

Bo jedyną opcja po wypełnieniu formularza on-line jest wydrukowanie go, a ja chcę oprócz namacalnego formularza także ten w postaci elektronicznej smile

7

Odp: Dodatkowe ogłoszenie w prasie i telewizji

Pytanie tylko po co smile
Za bardzo sie nie da ziścić Twego pragnienia:)

8

Odp: Dodatkowe ogłoszenie w prasie i telewizji

No cóż, po całym dniu zmagań jakoś dałam sobie radę wink Dziękuję za pomoc i miłego dnia życzę smile