Temat: informacja o wyborze oferty najkorzystniejszej tablica ogłoszeń

Witam, ogłoszenia o zamówieniu nie musimy teraz wywieszać na tablicy ogłoszeń, a co z informacją o wyborze oferty najkorzystniejszej mamy wywieszać? Pozdrawiam

2

Odp: informacja o wyborze oferty najkorzystniejszej tablica ogłoszeń

zgodnie z ustawą wybór oferty przekazuje się wykonawcom oraz zamieszcza na stronie internetowej (art. 92 ust. 1 i art. 92 ust. 2 ustawy pzp)

3

Odp: informacja o wyborze oferty najkorzystniejszej tablica ogłoszeń

zgodnie z ustawą wybór oferty przekazuje się wykonawcom oraz zamieszcza na stronie internetowej (art. 92 ust. 1 i art. 92 ust. 2 ustawy pzp)