Temat: zamówienie sektorowe- projekt

Czy działalność odnosząca się do zamówień sektorowych dotyczy robót budowlanych, czy też usług projektowych? Chodzi mi o projekt budowy oczyszczalni ścieków. Nie jestem zamawiającym sektorowym, ale jeżeli dotyczy to też projektowania (a tak mi się wydaje) to udzielałabym zamówienia sektorowego.
132 ust.1 pkt. 4 oraz art. 132 ust. 2 pkt. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych

Jak sądzicie?