1

Temat: Szacowanie przetarg czy rozeznanie

Witam.
Jak co roku składamy wnioski o dofinansowanie z budżetu województwa.
Od 2 lat mamy przyznawana pewną kwotę załóżmy 30 tys brutto wkład 50%
Informacja o przyznaniu jest końcem kwietnia. Z terminem realizacji do 20 września.
Od dwóch lat jest ogłaszany kolejny nabór ok . 20 maja Pewnie (zostaje pieniędzy) i też dostajemy gdzieś 30 tyś.
czyli razem 60 tyś.  Mam 4 zadania 1 na wartość 70 tyś na  tyś brutto oraz 3 pozostałe na 100 tyś.
Wszystko zależy  czy będzie nabór na 2gi nabór w maju. Informacja o przyznaniu jest w połowie sierpnia.
Termin wykonania z 1 naboru to 20 września a ja informację o przyznaniu środków z 2 naboru dostaję w połowie sierpnia.
1. czy przewidywać, że będzie 2gi nabór i jak co roku szacować łącznie i ogłosić przetarg na 1 część natomiast jak nie będzie 2giegi naboru to po prostu nie ogłaszać kolejnych części.
2. czy zrobić rozeznanie na 1wszy nabór , a jak będzie 2gi nabór to zrobić kolejne rozeznanie.
Ps. Wg mnie nie ma tożsamości czasowej ponieważ jest zbyt krótki okres od terminu wykonania z 1wszego naboru

2

Odp: Szacowanie przetarg czy rozeznanie

Jeżeli po udzieleniu zamówienia dostajecie kolejne środki (raczej trudno zgadywać czy takie na 100% będą) to dzielić.

3

Odp: Szacowanie przetarg czy rozeznanie

Marcel czyli punkt nr 2 szacować 1 zadanie teraz udzielić wykonać a jak bedzie dosinansowanie na drugiue to kolejne szacowanie tak?

4

Odp: Szacowanie przetarg czy rozeznanie

Moim zdaniem tak.

5

Odp: Szacowanie przetarg czy rozeznanie

Dziekuje.)