1

Temat: podział zamówienia - działania promocyjne

Witam, mamy przeprowadzić w ramach projektu UE działania informacyjno-promocyjne:
- wizualizacja (projokty graficzne, identyfikacja projektu itp.)
- kampania internetowa
- katalogi i ulotki
- banery w mieście
- ogłoszenia w prasie
- filmik promocyjny
- produkcja i emisja spotów w telewizji i radio
- organizacja konferencji
Co w ramach takiego zamówienia trzeba połączyć jako kampanię promocyjną, a co ewentualnie wyłączyć jako zupełnie odrębny przedmiot? Nigdy nie robiliśmy takich obszernych działań promocyjnych i nie chcemy mieć zarzutu niedozwolonego podziału zamówienia. Zwłaszcza, że to wszystko razem przekracza próg unijny, a np. bez radia i telewizji to już przetarg krajowy. No i jest to powiązane funkcjonalnie. Jak Wy sobie radzicie z takimi zamówieniami? Bardzo proszę o pomoc.

2

Odp: podział zamówienia - działania promocyjne

razem

3 (edytowany przez jazz 2017-07-04 12:04:17)

Odp: podział zamówienia - działania promocyjne

A nie można wyłączyć spotów telewizyjnych i radiowych? One są wyłączone z pzp i inne podmioty to wykonują. A organizacja konferencji? To też są chyba inni wykonawcy.
A jeśli nie można wyłączyć to rozumiem, że i tak trzeba zrobić kilka części, tylko jakich?

4

Odp: podział zamówienia - działania promocyjne

No to jak się to kwalifikuje pod art. 4 to pewnie można wyłączyć i nie sumować tego z resztą , tak sądzę.

Cała reszta podzielona na części ale wg procedury jak do sumy wszystkich części. Jak cos jest w ramach jednego projektu to nie patrzymy na tożsamości, a sumujemy.

5

Odp: podział zamówienia - działania promocyjne

Co to znaczy, że nie patrzymy na tożsamości w projekcie? To nie musi być tożsamości wykonawcy i przedmiotu (o czasie nie wspomnę)? To jak mam w projekcie zakup usługi szkoleniowej i hotelowej to też mam to sumować? Cały zakres rzeczowy projektu do jednego worka?

6

Odp: podział zamówienia - działania promocyjne

https://www.uzp.gov.pl/baza-wiedzy/interpretacja-przepisow/opinie-dotyczace-ustawy-pzp/przygotowanie,-wszczecie-i-przebieg-postepowania-o-udzielenie-zamowienia-publicznego/szacowanie-wartosci-i-udzielanie-zamowien,-w-tym-zamowien-objetych-projektem-wspolfinansowanym-ze-srodkow-unii-europejskiej