1

Temat: Kryterium oceny oferty

Jak sensownie rozpisać Kryterium DOŚWIADCZENIA w usługach na dożywianie dzieci w szkołach.

2

Odp: Kryterium oceny oferty

a w jakim trybie robisz postępowanie? w przetargu nieograniczonym? zastanawiam się bo został wykreślony art 5 na podstawie, którego można było stosować kryterium doświadczenia. Teraz jest to art 138g i dalsze. Bo dla twojego postępowania należałoby zrobić według procedury tam opisanej. Chyba, że można przeprowadzić przetarg nieograniczony na takie usługi (o co pytałem we wcześniejszym poscie, ale nikt mi nie odpisał).

3

Odp: Kryterium oceny oferty

Nie usługi społeczne tylko normalne usługi.. Robię przetarg nieograniczony .

4

Odp: Kryterium oceny oferty

na usługi społeczne oraz inne usługi - to teraz te, które wcześniej były niepriorytetowe. I twoje posiłki się tam raczej znajdują. Tylko, że wcześniej można było zrobić przetarg nieograniczony wraz z art 5 lub 5a (czyli uproszczona procedura). Teraz reguluje to art 138g. Stąd pytanie: czy można zrobić na takie usługi przetarg nieograniczony?

5

Odp: Kryterium oceny oferty

Nie. Robię to normalnie jako usługa i tyle. Żadne społeczne

6

Odp: Kryterium oceny oferty

do czasu nowelizacji też bym tak robił. natomiast teraz jeśli twoja usługa znajduje się w załączniku o którym mowa w art. 138 h to bym się zastanowił.

7

Odp: Kryterium oceny oferty

Proszę o pomoc przy kryterium

8

Odp: Kryterium oceny oferty

Śledzę Biuletyn Zamówień Publicznych i tam są normalnie ogłaszane przetargi nieograniczone na dożywianie uczniów więc nie jestem jedyna

9

Odp: Kryterium oceny oferty

W art. 138g jest napisane że rozdział 6 stosuję się do zamówień jeżeli wartosć zamówienia jest równa lub przekracza wyrażoną w złotych kwotę 750 000 euro. A moje zamówienie jest na granicy stosowania PZP bo szacunkowa wartosć to 115 tyś zł więc nie muszę stosować się do Rozdziału 6. Dobrze to rozumiem tak?

10

Odp: Kryterium oceny oferty

115 tys zł to wyłączone z PZP, więc nie rozumiem,

i nie tyś a tys

11

Odp: Kryterium oceny oferty

Jeżeli szef chce PN to robi się PN