Temat: Przekroczony limit przy umowie "czwórkowej"
Umowa na usługi pocztowe zawarta na podstawie art. 4 pkt 8. Nie mamy w umowie zapisanych ani ilości ani kwoty za 12 m-cy od czerwca 2015 do czerwca 2016 r. (jedynie kwota na wniosku - szacunku 75 000 zł). Przekroczyliśmy kwotę, a zostało nam jeszcze 3 miesiące.
Zastanawiam się, czy wystarczyłoby pismo do Dyrektora o zwiększenie środków do końca mowy, czy jednak ją wypowiedzieć i zawrzeć nową ?


