1

Temat: Kiedy usunąć?

Mam przetarg nieograniczony powyzej 60 000 ale ponizej kwoty podanej w rozporządzeniu Wczoraj mialam otwarcie ofert i czy już teraz moge usunac siwz z strony internetowej?Kiedy usunąćŁ pytania, odp,itp_

2

Odp: Kiedy usunąć?

Ja ściągałam zawsze ogłoszenia zaraz po otwarciu ofert (no chyba że się zagapiłam) i dalej tak robię. Myślisz Emi, że w związku z  nowelizacją coś tu należałoby zmienić?

3

Odp: Kiedy usunąć?

emi napisał/a:

Wczoraj mialam otwarcie ofert i czy już teraz moge usunac siwz z strony internetowej?Kiedy usunąćŁ pytania, odp,itp_

Art. 42 ust.1

4

Odp: Kiedy usunąć?

tak krótko, a wszystko jasne

5

Odp: Kiedy usunąć?

Tak myślałam , ze skoro tak robię to musi gdzieś być do tego podstawa prawna...

6

Odp: Kiedy usunąć?

A gdyby podstawa sie nie znalazła?

7

Odp: Kiedy usunąć?

Zostaje zdrowy rozsądek Piotrze, chodź on nie zawsze jest w zgodzie w obowiazujacym prawem wink

8

Odp: Kiedy usunąć?

Uwaga Piotra chyba była do mnie. Zdarza się rzeczywiście, że robimy coś latami źle - powielając swój błąd, nie zdając sobie sprawę, że  jest to nizgodne z przepisami. Dlatego dobre jest takie forum aby pogadać i ewentualnie skorygować swoje działania.
Tym razem mi się udało:)

9 (edytowany przez szalejka 2013-09-11 11:22:08)

Odp: Kiedy usunąć?

Po jakim okresie czasu można bezpiecznie usunąć ogłoszenie o wyborze najkorzystniejszej oferty?
Może jakaś podstawa prawna???
smile

10

Odp: Kiedy usunąć?

Po zawarciu umowy wink

11

Odp: Kiedy usunąć?

bipi napisał/a:

Po zawarciu umowy wink

fajnie, fajnie, dzięki bardzo wink a jakaś podstawa prawna? bo ustawa tego nie reguluje... sad

12

Odp: Kiedy usunąć?

A po co Ci podstawa prawna? To wynika bezpośrednio z... (i tu niespodzianka wink ) logiki. Jeśli prawidłowo zawarłaś umowę (chodzi o termin stand-still), to po upływie tego terminu odwołania są bezskuteczne. Ja chcesz możesz trzymać informację do końca świata!

13

Odp: Kiedy usunąć?

Wow... jestem pod wrażeniem owej niespodzianki wink Moje przetargi dotyczą realizacji projektów z POKL i nie wiem czy nie ma gdzieś jakiegoś haczyka odnośnie przechowywania informacji o przetargach na naszej stronie...

14

Odp: Kiedy usunąć?

szalejka napisał/a:

Wow... jestem pod wrażeniem owej niespodzianki wink Moje przetargi dotyczą realizacji projektów z POKL i nie wiem czy nie ma gdzieś jakiegoś haczyka odnośnie przechowywania informacji o przetargach na naszej stronie...

Nie ma żadnego haczyka. Po zawarciu umowy.

15

Odp: Kiedy usunąć?

Absolutnie nie - też realizowałem zamówienia z POKL w różnych miejscach w Polsce i nie mieli żadnych ale wink

16

Odp: Kiedy usunąć?

szalejka napisał/a:

Po jakim okresie czasu można bezpiecznie usunąć ogłoszenie o wyborze najkorzystniejszej oferty?
Może jakaś podstawa prawna???
smile

ja usuwam w dniu, w którym zamieszczam ogłoszenie o udzieleniu zamówienia, czasem jest to ten sam dzień co zawarcia umowy.

17

Odp: Kiedy usunąć?

Darek W. & bipi

Bardzo dziękuję za rzeczowe i jakże spektakularne udzielenie odpowiedzi wink pozdrawiam

18

Odp: Kiedy usunąć?

szad

szalenie dziękuję wink

19 (edytowany przez bipi 2013-09-11 12:56:15)

Odp: Kiedy usunąć?

Widać, że miękkie projekty prowadzisz tongue Normalnie wykształciuch - gdzie tam mnie zwykłemu inżynierowi do humanisty tongue
Poza tym - nie ma sprawy - polecam się wink

20

Odp: Kiedy usunąć?

bipi
Ja w tych sprawach to zupełny laik (tudzież lajkonik) jestem hahaha...
Ot, wygraliśmy przetarg, to trzeba szybko się douczyć i działać smile zgodnie z zasadą - jak nie wiesz, to zapytaj wink

21

Odp: Kiedy usunąć?

Polecam się - pytaj wink Kto pyta....