1

Temat: sprzet komputerowy

czy mogę żadać poniższych dokumentów czy powinnam dopuścić jakieś równowazne:
certyfikat potwierdzający poprawną współpracę oferowanych stacji roboczych z systemem operacyjnym Microsoft ? Windows XP;  oraz oświadczenie producenta stacji roboczych o głośności jednostki nie większej niż 28 dB w stanie Idle/bezczynności (pomiar zgodny z normą ISO 7779 i ISO 9296)

2

Odp: sprzet komputerowy

Ja zażądałbym tylko oswiadczeń. Certyfikaty jakie doistaniesz od wykonawców będą jedynie wydrukami ze strony internetowej (Windows Hardware Compatibility List). A jakie masz dokumenty równoważne? A na poziom głośnosci równiez wystarczy oswiadczenie wykonawcy.

3

Odp: sprzet komputerowy

a jesli dostane wydruki ze strony na pewno będą po angielsku - wiec co wraz z tumaczeniem? druga sprawa potwierdzenia zgodności z oryginałem wykonawca tego nie zrobi no bo jak

4

Odp: sprzet komputerowy

Zgodnie z Rop.RM w sprawie dokumentów... dokumenty i oświadczenia sporządzone w języku obcym, muszą być przetłumaczone na język polski poświadczone przez wykonawcę.

5

Odp: sprzet komputerowy

a powiedz mi jeszcze co w sytuacji gdy wykonawca składa dokument w jezyku obcym a nie składa jego tłumaczenia moge wystapić o uzupełnienie?

6

Odp: sprzet komputerowy

Tak - jak najbardziej

7

Odp: sprzet komputerowy

dzięki nieoceniona jest Twoja pomoc:)

8

Odp: sprzet komputerowy

Chyba Ty jako jedyna tak uważasz...:)