1

Temat: druk ZP-403

mam watpliwość dot. poz. SEkcja "II.1.5 całkowita końcowa wartość zamówienia"                               czy nalezy tu wpisać wartośc wszystkich  części , które były przedmiotem zamówienia, czy tylko tych, które zostały wybrane?

2

Odp: druk ZP-403

Myśle że jest to błąd w tłumaczeniu, a w rzeczywistosci chodzi nie o wartosc zamówienia tylko wartość umowy.

3

Odp: druk ZP-403

mozecie mi wytlumaczyc dlaczego jak wpisuje w tej pozycji kwote np. 123456,78 to wyskakuje komunikat ze ta wartosc nie jest liczba? jak wpisze te wartosc w V.4 to wszystko jest ok. O co tu lotto smile?

4

Odp: druk ZP-403

bylbym bardzo wdzieczny za uwagi do powyzszego postu. jest to moje pierwsze ogloszenie po nowelizacji wiec nie chce na starcie czegos zmajstrowac smile.

czy od daty podpisania umowy jest jakis ustawowy termin na przekazanie ogloszenia o udzieleniu zamowienia do BZP

5

Odp: druk ZP-403

szad napisał/a:

mozecie mi wytlumaczyc dlaczego jak wpisuje w tej pozycji kwote np. 123456,78 to wyskakuje komunikat ze ta wartosc nie jest liczba? jak wpisze te wartosc w V.4 to wszystko jest ok. O co tu lotto smile?

zapewne chodzi tu o zamianę ","   znakiem "."  smile  dziwne toto

6

Odp: druk ZP-403

no dziwne smile, bo jak zamiast przecinka postawie kropke to jest oki. tylko czemu taki problem nie pojawia sie w sekcji V.4?

7

Odp: druk ZP-403

na wszystkie pytania zapewne nigdy nie poznamy odpowiedzi smile