1

Temat: unieważnione ZOC

Unieważniłam postępowanie ZOC na podstawie art.93 ust1 pkt2.(nie wpłynęła żadna oferta) .Było to drugie postępowanie po PN. Wartość zamówienia jest mała-3.411,40zł - 777,62 euro.Czy komisja przetargowa może wnioskować do dyrektora o wyrażenie zgody na zakup z wolnej ręki ?
Nigdy nie miałam takiej sytuacji i nie wiem co robić.Z góry dziękuję.

2

Odp: unieważnione ZOC

A PN z jakiego powodu unieważniony?

3

Odp: unieważnione ZOC

Komisja wnioskuje o unieważnienie i w tym wniosu może wskazać możliwość dokonania zakupu z WR na pdst. art. 67 ust. pkt. 4 Pzp - warunek w I prztargu nie wpłynęły oferty lub odzrucono jako niezgodne z treścią SIWZ. Chociaż może to również później zrobić pracownik ZP.

Powodzenia

4

Odp: unieważnione ZOC

W PN na ten pakiet nie wpłynęła żadna oferta -więc w tej części go unieważniłam i zrobiłam ZOC, ponieważ i tym razem było tak samo postępowanie unieważniłam.Dziękuję za pomoc smile

5

Odp: unieważnione ZOC

To sprawa prosta art. 67 ust. 1 pkt 4 Pzp.

Powodzenia

6

Odp: unieważnione ZOC

Jeśli to był pakiet i nie bedziecie więcej dokonywać tożsamych zakupów do konca roku, to niepotrzebne było również to ZOC. Już wówczas można było dokonać zakupu na pdst. art. 4 pkt. 8 Pzp.

Pozdrawiam

7

Odp: unieważnione ZOC

no, właśnie Sandro, nie wniosek o WR, a zakup w trybie art. 4 pkt. 8.

By zastosować 67.1.4 muszą być kolejne postępowania, z których jedno prowadzone było w trybie PN lub PO, co oznacza, że ten kolejny (drugi) powinien być negocjacyjny (wg. blue book ). smile

nora