1

Temat: Szkolenia po nowelizacji

Poszukuję Szkolenia z nowelizacji ustawy .... możecie mi coś polecić? Może są jakieś darmowe Szkolenia?

2

Odp: Szkolenia po nowelizacji

Emi na darmówkę nie licz. Zapraszam na szkolenie portalu. Ale uważaj na oferty. Dziś na rynku działają firmy o których nik nie słyszał. Dziennie dostaję ok 2-3 ofert na szkolenie. A z nimi jest różnie.

3

Odp: Szkolenia po nowelizacji

Wiesz powiem Ci szczerze ile głów tyle opini rozwiązań interepretacji. Zależy mi na dobrym szkoleniu prowadzonym przez prawnika, który odpowie mi na zadawane pytania a nie usłyszę ...."nie mam dostępu do pełnej dokumentacji zatem ...." Może polecisz mi kogoś?

4

Odp: Szkolenia po nowelizacji

PIOTR SPERCZYŃSKI: ?WZORCOWE PROWADZENIE PROCEDUR zamówień publicznych PO NOWELIZACJI w systemie - Warsztaty ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH Piotra Sperczyńskiego? edycja letnia, IWONA BENDORF-BUNDORF:
?Realizacja procedur zamówień publicznych po nowelizacji ustawy Prawo zamówień publicznych?, IWONA BENDORF-BUNDORF lub PIOTR SPERCZYŃSKI:
?Zasady prawidłowego prowadzenia dokumentacji procedur zamówień publicznych po nowelizacji systemu prawa zamówień publicznych"