1

Temat: Proszę o poradę.

Mam takie pytanko jak najszybciej ogłosić przetarg na dostawy procedurami UE. Z jakiego programu korzystacie Proszę o  link.

2

Odp: Proszę o poradę.

http://simap.europa.eu/enotices/changeLanguage.do?language=pl
Należy się zarejestrować, zalogować i do dzieła smile

3

Odp: Proszę o poradę.

W momencie ogłoszenia przetargu kwota zamówienia brutto opiewała na  870 tys. złotych czyli poniżej progu unijnego, po przeprowadzonym przetargu okazało się że kwoat oferty przekroczyła próg 207 tys euro netto, czy w związku z powyższym powinnam unieważnić postępowanie i ogłosić ponownie z zachowaniem terminów  i zasad unijnych

4

Odp: Proszę o poradę.

Wychodzi , że szacowanie było bardzo źle przeprowadzone.

5

Odp: Proszę o poradę.

Nie uwzględniliśmy kosztów obsługi ratalnej, ale czy muszę  unieważnić postępowanie, jest to moje pierwsze postępowanie takie duże więc nie chcę popełnić zbyt wiele błędów

6

Odp: Proszę o poradę.

Raczej nie ma innego wyjścia jak tylko unieważnić i ogłosić nowy przetarg unijny.

7

Odp: Proszę o poradę.

rema17 napisał/a:

Raczej nie ma innego wyjścia jak tylko unieważnić i ogłosić nowy przetarg unijny.

co to za bzdury jakieś ?

8

Odp: Proszę o poradę.

Ruda26 napisał/a:

W momencie ogłoszenia przetargu kwota zamówienia brutto opiewała na  870 tys. złotych czyli poniżej progu unijnego, po przeprowadzonym przetargu okazało się że kwoat oferty przekroczyła próg 207 tys euro netto, czy w związku z powyższym powinnam unieważnić postępowanie i ogłosić ponownie z zachowaniem terminów  i zasad unijnych

mała uwaga aby wybrać próg postępowania bierzesz pod uwagę wartość netto szacunku

9 (edytowany przez rema17 2014-12-05 18:26:56)

Odp: Proszę o poradę.

myszy do dziury! Wszyscy wiedza że szacowanie w netto.

10

Odp: Proszę o poradę.

no nie może być #3? i co to za maniery