1

Temat: ubezpieczenia

proszę o pomoc w przetargu na ubezpieczenia, czy ktoś robił taki przetarg? ma jakis przyklad i mogłby sie nim podzielic?

2

Odp: ubezpieczenia

Tak, robiłem tego rodzaju przetarg, a o co dokładnie chodzi ?

3

Odp: ubezpieczenia

o wszystkie ubezpieczenia budynki, budowle, samochody, sprzet komputerowy wogóle nie wiem jak to ugryżć ponieważ nie znam sie na ubezpieczeniach:(

4

Odp: ubezpieczenia

a może wziąć brokera?

5

Odp: ubezpieczenia

nie musze zrobic to sama

6

Odp: ubezpieczenia

Nie bierz brokera! On zawsze patrzy ba swój interes!

7

Odp: ubezpieczenia

właśnie nie chce bo nakieruje mnie tak by ich firma ubezpieczeniowa wygrała!! tylko nie umiem i nie znam sie na ubezpieczeniach help!:(

8

Odp: ubezpieczenia

Dla nas przygotowywał przetarg broker. Siwz była pełna błędów. Kiedy wnioskowałem o poprawienie, usłyszałem że to ONI za to odpowiadają. Zacząłem sprawdzać w sieci co jeszcze robili za postepowania i z przykroscia mogę stwierdzić a może potwierdzić słowa JoannyS. Ale część dokumentów jest jak najbardziej poprawna. Jeżeli potrzebujesz daj znać. Pomogę w miare możliwości.

9

Odp: ubezpieczenia

to miałeś z tym dobrze ze nie zostałes z tym sam! ja ubezpieczyc mam dosłownie wszystko, budynki, wyposarzenie, urządzenia, sprzet elektroniczny, samochody w tym jeden na 3 miesiace- tragizm

10

Odp: ubezpieczenia

ja robiłam przetarg na ubezpieczenie wiele razy , ale jak Ci mogę pomóc?
Musiesz po kolei wypisać (porobić takie pakiety) co ubezpieczasz , na jaką sumę , jakie ryzyka cię interesują i określić franszyzy.

11

Odp: ubezpieczenia

rany to czarna magia!! sad co to jest franszyzna?

12

Odp: ubezpieczenia

Franszyza to klauzula umowy ubezpieczeniowej, zastrzegająca ograniczenie sumy odszkodowania (w określonych warunkach). Rozróżniamy dwa rodzaje franszyzy: integralna ( ubezpieczyciel nie wypłaci odszkodowania, jeżeli nie przekroczy ono wysokości określonej w umowie), redukcyjna (ubezpieczyciel zawsze obniża wypłacane odszkodowanie o część określoną kwotowo lub procentowo (od wysokości sumy ubezpieczenia). smile

13

Odp: ubezpieczenia

asiunia franszyza nie franszyzna, franszyzna nie ma wiele wspólnego z ubezpieczeniami smile

14

Odp: ubezpieczenia

emi napisał/a:

franszyzna nie ma wiele wspólnego z ubezpieczeniami smile

a co to jest franszyzna? smile

15

Odp: ubezpieczenia

Czy Ty mi dokuczasz?

16

Odp: ubezpieczenia

emi napisał/a:

Czy Ty mi dokuczasz?

Nie, ja naprawde nie wiem.

(A moze to cos brzydkiego? yikes)