1

Temat: protest na wybór oferty

wpłynął do nas protest na wybór oferty. Jest on zasadny, bo faktycznie wykonawca błędnie uzupełnił dokumenty, do których uzupełnienia był wezwany.
protestujący żąda uznania protestu za zasadny, wykluczenia tego wykonawcy i odrzucenia oferty oraz dokonania powtorzenia czynności oceny ofert.
1. Nie daje info o protescie na internet? Tylko wysyłam do tych Wykonawców którzy złożyli oferty? że zawieszam termin związania ofertą i wzywam do przyłączenia do protestu i jego kopię.
2. Czekam 3 dni aż się przyłączą i odpowiadam na protest?
3. protest muszę tak rozstrzygnąć, że unieważnię wybór najkorzystniejszej oferty, ale równocześnie muszę unieważnić całe postępowanie, bo już mija termin zakończenia prac.. I teraz mam pytanie czy mogę tam napisać, że nie będzie ponownej oceny ofert, ponieważ postępowanie jest obarczone wadą i musi zostać unieważnione?
4. Czy muszę w tym rozstrzygnięciu pisać, że wykluczam tego wykonawcę i odrzucam jesgo ofertę- czy jest to bezcelowe skoro unieważniam postępowanie? czy muszę ponieważ tego domagał się protestujący? i tak myślę że oprócz tego powinnam zabrać tej firmie wadium, bo dostarczyła te dokumenty błędne.. a żeby im odebrać wadium to muszę go najpierw wykluczyć?
5. Rozstrzygnięcie protestu wraz z informacją o unieważnieniu wysyłam tylko tym, którzy składali oferty? nie daję na internet?