1

Temat: Portal UZP

Hejka , zajefajnie dziala nam portalek no nie? Udaje się wam coś dzis wprowadzić po tej ich wczorajszej "konserwacji" czy nie ? tongue

2

Odp: Portal UZP

Utrudnienia w dostępie do Biuletynu Zamówień Publicznych - aktualizacja
17 kwiecień 2008

W dniu 17 kwietnia br., publikacja i wyszukiwanie ogłoszeń w Biuletynie Zamówień Publicznych będą utrudnione. O przywróceniu pełnej funkcjonalności platformy zostaną Państwo powiadomieni osobnym komunikatem. Przepraszamy za niedogodności.

3

Odp: Portal UZP

Marko, zostaw ten serwer w spokoju, daj ludziom pracować... wink

4

Odp: Portal UZP

no własnie pracować, ten komunikacik czytałem wczoraj ale widzialem 16.04.2008 tongue

5

Odp: Portal UZP

Marko napisał/a:

Utrudnienia w dostępie do Biuletynu Zamówień Publicznych - aktualizacja
17 kwiecień 2008

W dniu 17 kwietnia br., publikacja i wyszukiwanie ogłoszeń w Biuletynie Zamówień Publicznych będą utrudnione. O przywróceniu pełnej funkcjonalności platformy zostaną Państwo powiadomieni osobnym komunikatem. Przepraszamy za niedogodności.

Co za precyzja. Masz etat w UZP? wink

6

Odp: Portal UZP

Nie, www.uzp.gov.pl i opcja ctrl C ctrl V - mały wykład z obsługi komputera - masz gratis big_smile

7

Odp: Portal UZP

złośliwiec

8

Odp: Portal UZP

Ja? Spójrz w lustro ... smile

9

Odp: Portal UZP

big_smile nie mogę bo wpadnę w samouwielbienie

10 (edytowany przez pawcio 2008-04-17 10:17:03)

Odp: Portal UZP

Nono humorek dopisuje, pogoda pod psem robota do przodu sie nie posuwa ale ogólnie sytuacja jest korzystna aczkolwiek nie beznadziejna

11

Odp: Portal UZP

agataanna napisał/a:

big_smile nie mogę bo wpadnę w samouwielbienie

Dom bez luster rozumiem? big_smile

12

Odp: Portal UZP

Czy to dziś wogóle zacznie działać?? mam dwa przetargi do ogłoszenie, wszystkie dokumenty przygotowane a tu zachciało im się robienia konserwacji. Nie można tak po ludzku, jak to robią banki??? - gdzieś w środku nocy zrobią to co do nich na leży i po sprawie...

13

Odp: Portal UZP

RobertoX27 napisał/a:

Nie można tak po ludzku, jak to robią banki???

Zamówienia publiczne z ludzką twarzą? Niemożliwe! tongue

14

Odp: Portal UZP

Tylko dwa
mnie tu dzisiaj burmistrz sciga czy cały komplecik 6 postepowań juz zacząl swój bieg a ja musze sie tłumaczyc z nieludzkich dzialań UZP tongue

15

Odp: Portal UZP

http://www.rp.pl/artykul/122807.html