1

Temat: ogłoszenie o udzieleniu - ustawa covidowa

Witam,

Co robić, zapomniałam zrobić ogłoszenie o udzieleniu zamówienia w BZP (na podstawie ustawy covidowej),

umowa zawarta w grudniu 2021?

zrobić po terminie? czy zostawić bez ?

Będę wdzięczna z podpowiedzi.

2

Odp: ogłoszenie o udzieleniu - ustawa covidowa

Rób po terminie

3

Odp: ogłoszenie o udzieleniu - ustawa covidowa

Jeszcze się podpytam, czy na stronie Zamawiajacego tez trzeba opublikować czy tylko w BZP?

4

Odp: ogłoszenie o udzieleniu - ustawa covidowa

Tylko BZP

5

Odp: ogłoszenie o udzieleniu - ustawa covidowa

Bardzo dziękuję za odpowiedź.

6

Odp: ogłoszenie o udzieleniu - ustawa covidowa

Tylko mam taki dylemat,

zamówienie zostało zawarte w grudniu 2021 r. na podstawie ustawy covidowej, a

informacja na UZP z 09.11.2020r. dot. ustawy covidowej i ogłoszenia  o udzieleniu stanowi ...

Uwzględniając powyższe wymagania informujemy jednocześnie, iż Biuletyn Zamówień Publicznych przewiduje możliwość publikacji takiej informacji. Należy jednak pamiętać, że w pierwszym pytaniu przy wypełnianiu ogłoszenia należy wybrać tryb ogłoszenia nieobowiązkowego, gdyż tryb obowiązkowy przeznaczony jest dla zamówień realizowanych na podstawie Prawa zamówień publicznych i w kolejnych krokach wymaga rozszerzenia informacji dotyczących m.in. trybu udzielania zamówienia, którego nie można wskazać przy zamówieniu realizowanym na podstawie wskazanego powyżej wyłączenia.

Nie wiem jak teraz postąpić,

gdy robię na ezamóienia to pyta się czy stosujesz ustawę pzp, w planie zostało ujęte, trzeba rejestrować itd. nie ma już opcji czy obowiązkowe czy nie?
a jak dam opcje, ze nie stosuje ustawy pzp, to nie ma możliwości ogłoszenia o udzieleniu ... tylko jest możliwość ogłoszenia o zamówieniu ...

Czy zrobić to w BZP pomimo, ze BZP jest dla postępowań wszczętych przed 01.01.2021 r.?

Prośba o pomoc .

7

Odp: ogłoszenie o udzieleniu - ustawa covidowa

W starym BZP można zamieścić

8

Odp: ogłoszenie o udzieleniu - ustawa covidowa

Bardzo dziękuję za odpwiedź.

tak zrobię smile