1

Temat: zmiana ogłoszenia

Czy Zamawiający w trybie podstawowym  może zmienić ogłoszenie o zamówieniu zgodnie z art. 271? Czy taką zmianę zamieszcza również na platformie gdzie ogłosił postępowanie? /art. 271 ust. 4 mówi o   „swojej stronie internetowej”/?

2

Odp: zmiana ogłoszenia

AniaP napisał/a:

1. Czy Zamawiający w trybie podstawowym  może zmienić ogłoszenie o zamówieniu zgodnie z art. 271? 2. Czy taką zmianę zamieszcza również na platformie gdzie ogłosił postępowanie? /art. 271 ust. 4 mówi o   „swojej stronie internetowej”/?

1. Tak.
2. Ogłoszenie o zamówieniu gdzie zostało zamieszczone?

3

Odp: zmiana ogłoszenia

ogłoszenie zamieszczone zostało w BZP i na stromie prowadzonego postępowania czyli komercyjnej platformie zakupowej. Ale to nie jest „swoja stronie internetowej”.

4

Odp: zmiana ogłoszenia

Art. 270 ust.1 mówi, że zamawiający "może" czyli nie musi. Czyli jeżeli pierwotne ogłoszenie było zamieszczone na "swojej stronie internetowej" to i zmiana również powinna się tam pojawić.

5

Odp: zmiana ogłoszenia

AniaP napisał/a:

1. Czy Zamawiający w trybie podstawowym  może zmienić ogłoszenie o zamówieniu zgodnie z art. 271? 2. Czy taką zmianę zamieszcza również na platformie gdzie ogłosił postępowanie? 3. /art. 271 ust. 4 mówi o   „swojej stronie internetowej”/?

1. Tak.
2. Tak.
3. Mówi, podając jako przykład. Ty ogłoszenia nie zamieściłaś na "swojej stronie internetowej” więc nie musisz.

6

Odp: zmiana ogłoszenia

Bardzo dziękuję za odpowiedź!