1

Temat: zamówienie do 130 tys. - wartość szacunkowa a złożone oferty

Witam, przeprowadzamy postępowanie poniżej 130.000 zł. wartość szacunkowa 129.600, wpłynęło 6 ofert. trzy z nich o wartościach netto 108, 114 i 120 tys. zł, trzy natomiast o wartościach 144, 146 i 165 tysięcy. Czy w takiej sytuacji powinnam unieważnić postępowanie i przeprowadzić w trybie ustawowym?

2

Odp: zamówienie do 130 tys. - wartość szacunkowa a złożone oferty

jest ok

3

Odp: zamówienie do 130 tys. - wartość szacunkowa a złożone oferty

Podepnę się bo mam podobną zagwozdkę smile Oszacowałam postępowanie na 128 670,00 zł i teraz jeśli nie wpłynie mi oferta poniżej 130 000,00 zł to unieważniam? Postępowanie jest na materiały budowlane a z nimi może być różnie. A z drugiej strony czy jeśli oszacowałam poniżej 130 tys to czy mogę mimo to dla bezpieczeństwa i oszczędzenia czasu zrobić tryb podstawowy?

4

Odp: zamówienie do 130 tys. - wartość szacunkowa a złożone oferty

Elcia napisał/a:

Podepnę się bo mam podobną zagwozdkę smile Oszacowałam postępowanie na 128 670,00 zł i teraz jeśli nie wpłynie mi oferta poniżej 130 000,00 zł to unieważniam?

Niekoniecznie, jeżeli szacowanie było dokonane z należytą starannością ja bym procedował.

Elcia napisał/a:

Postępowanie jest na materiały budowlane a z nimi może być różnie. A z drugiej strony czy jeśli oszacowałam poniżej 130 tys to czy mogę mimo to dla bezpieczeństwa i oszczędzenia czasu zrobić tryb podstawowy?


Możesz.