1

Temat: Ogłoszenie pow. progów - platforma ezamówienia

Pierwszy raz w tym roku prowadzę przetarg nieograniczony. I mam następujące pytania:
1. Zarejestrowałem  postępowanie na platformie e-zamówienia, chciałem przejść do ogłoszenia o zamówieniu ale można zaznaczyć tylko tryb podstawowy i jeszcze jeden inny tryb. Czyli Ogłoszenie dla pn. zamieszczam po staremu czyli przesyłam Ogłoszenie np. przez eNotices???
2. Czy platforma e-zamówienia "zaciągnie sobie sama Ogłoszenie po jego publikacji??

2 (edytowany przez marekw2 2021-03-01 11:53:35)

Odp: Ogłoszenie pow. progów - platforma ezamówienia

Ogłaszasz po staremu. Platforma jeszcze nie obsługuje zamówień powyżej progów unijnych więc nic nie "zaciągnie". Postępowanie rejestrujesz tam tylko w takim celu aby później mieć możliwość stworzenia informacji dla prezesa o otrzymanych ofertach. Informację tworzy się na "piechotę" w jednym miejscu, zapisujesz plik na komputerze i później w innym miejscu wklejasz ten plik celem wysłania. Taka sobie kombinacja.

3

Odp: Ogłoszenie pow. progów - platforma ezamówienia

Ok, dzięki. Ale widzę że jest możliwość przeglądania ogłoszeń pow progów przez ezamówienia

4 (edytowany przez Tomek40 2021-03-02 11:13:26)

Odp: Ogłoszenie pow. progów - platforma ezamówienia

Wchodząc w "przeglądanie ogłoszeń" na platformie e-zamówienia jest możliwość wyszukiwania ogłoszeń z postępowań powyżej progów czyli funkcjonalność wyszukiwania ogłoszeń w ted jest, przekazywania ogłoszeń nie ma, będzie  w 4 kwartale tak wynika z informacji na stronach BZP.
Mam pytanie.
Zarejestrowałem postępowanie na platformie i ma ono status "w przygotowaniu". Nie potrafię zmienić tego statusu. Ogłoszenie o przetargu nieograniczonym przesłałem "po staremu" przez ted-enotices.
Czy może tego statusu też nie da sie zmienić dla postępowań unijnych???
Proszę o info od osoby która rejestrowała postępowania powyżej progów na ezamówienia.
Z góry dziękuję

5

Odp: Ogłoszenie pow. progów - platforma ezamówienia

U mnie też nie dało się zmienić statusu co więcej zarejestrowaliśmy postępowanie bez pozycji planu zamówień i teraz nie można tego zmienić. System widzi pozycję w planie ale nie chce jej wstawić do dedykowanego okienka. Próbowałem wpisać ręcznie, skopiować lub zaciągnąć z wyświetlanej listy pozycji i za każdym razem na czerwono wyświetla się komunikat "To pole jest wymagane"