Temat: termin składania ofert

Czy zgodnie z art. 138 ust 4 nowej ustawy mogę wyznaczyć termin składania ofert 30 - dniowy (pomijając dzień przekazania ogłoszenia i dzień składania ofert) zakładając że całe postępowanie będzie prowadzone w formie elektronicznej (bez składania w formie fizycznej np. próbek)?

2

Odp: termin składania ofert

Tak, ale zwróć jeszcze uwagę na art. 131 ust. 2 - jeżeli masz przewidzianą wizję lokalną to nie możesz dać 30 dni.