1

Temat: ogłoszenie w DZ.U.U.E.

Przygotowuję ogłoszenie o udzielenie zamówienia w DUEE. Zamówienie podzielone na części, część została udzielona, część unieważniona (przekroczenie kwoty zamawiającego).
W sekcji V wypełniamy dla danej części: "Zamówienie/zamówienie na część zostaje udzielone" tak/nie
Jeżeli miałem część unieważnioną, wybieram "nie" i pojawiają się pola z wyborem:
"Nie otrzymano ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub wszystkie otrzymane oferty lub wnioski zostały odrzucone" - mi nie pasuje, bo część unieważniona z innego powodu
WIĘC WYBIERAM
"Inne przyczyny (przerwanie procedury)" z koniecznością podania "Dane referencyjne ogłoszenia"(wymagane jest podanie rok i nr dokumentu. Jak wpisuję Nr i rok ogłoszenia o zamówieniu pojawia sie informacja w momencie kiedy zapisuje sie formularz:błąd, ze nie ma takiego ogloszenia w e-notice. Numer ogloszenia wpisuję prawidlowy: 2016 -i dalej 6 cyfr

Jak postępujecie w takiej sytuacji?

2

Odp: ogłoszenie w DZ.U.U.E.

"Dane referencyjne ogłoszenia"(wymagane jest podanie rok i nr dokumentu).
Mam ten sam problem.
Program nie przyjmuje numeru ogłoszenia o zamówieniu.
Jakiego ogłoszenia dotyczy ta informacja???

3

Odp: ogłoszenie w DZ.U.U.E.

Podczepię się pod temat i zapytam:
czy da się unieważnić ogłoszenie o zamówieniu w DUUE w sytuacji gdy parę dni po wszczęciu postępowania i przesłaniu do publikacji ogłoszenia musieliśmy unieważnić postępowanie

4

Odp: ogłoszenie w DZ.U.U.E.

Należy wpisać TYMCZASOWY numer referencyjny.

5

Odp: ogłoszenie w DZ.U.U.E.

gdzie szukac tego tymczasowego numeru referencyjnego?

6

Odp: ogłoszenie w DZ.U.U.E.

Można też znaleźć ogłoszenie o zamówieniu, zaznaczyć je i nacisnąć przycisk "Kontynuuj procedurę" czy jakoś tak - dane wtedy uzupełnią się automatycznie i wspomniany błąd nie występuje.

7

Odp: ogłoszenie w DZ.U.U.E.

Tymczasowy numer referencyjny jest w mailu, który przychodzi z automated-notifications@nomail.ec.europa.eu potwierdzający odebranie ogłoszenia o zamówieniu (w uwadze jest "Odebrano ogłoszenie i nadano mu tymczasowy numer referencyjny....")

8

Odp: ogłoszenie w DZ.U.U.E.

Czy w chwili obecnej istnieje taka możliwość żeby na platformie e-zamówienia wypełnić ogłoszenie do przetargu nieograniczonego i żeby przesłać od razu do D.UUE a nie prze simap?

9

Odp: ogłoszenie w DZ.U.U.E.

Wysłałam ogłoszenie  w czwartek i nie dostałam informacji do dzis z numerem tymczasowym a jedynie, że dziekują za skorzystanie z portalu i załaczona jest wersja pdf formularza który złozylismy. Co robić?

10

Odp: ogłoszenie w DZ.U.U.E.

Tomek40 napisał/a:

Czy w chwili obecnej istnieje taka możliwość żeby na platformie e-zamówienia wypełnić ogłoszenie do przetargu nieograniczonego i żeby przesłać od razu do D.UUE a nie prze simap?

Nie.

11

Odp: ogłoszenie w DZ.U.U.E.

katarina11 napisał/a:

Wysłałam ogłoszenie  w czwartek i nie dostałam informacji do dzis z numerem tymczasowym a jedynie, że dziekują za skorzystanie z portalu i załaczona jest wersja pdf formularza który złozylismy. Co robić?

art. 88 ust. 3 PZP, poszukaj w tym pdf czy nie ma tam numeru tymczasowego, kiedyś ogłoszenia ukazywały się dopiero po kilku dniach (nawet 5) teraz jest trochę szybciej ale może jakiś poślizg.

12

Odp: ogłoszenie w DZ.U.U.E.

Witam,
tak chciałam się upewnić... Jeśli mam postępowanie unijne (PN), które unieważniam w całości, bo nie złożono mi żadnych ofert to wysyłam do publikacji ogłoszenie?

13

Odp: ogłoszenie w DZ.U.U.E.

agaP82 napisał/a:

Witam,
tak chciałam się upewnić... Jeśli mam postępowanie unijne (PN), które unieważniam w całości, bo nie złożono mi żadnych ofert to wysyłam do publikacji ogłoszenie?

Ja wysyłam. W sekcji V, na pytanie czy zawarto umowę, zaznaczam nie i - o ile dobrze pamiętam - można tam wskazać przyczynę nie zawarcia umowy.

14

Odp: ogłoszenie w DZ.U.U.E.

Dziękuję smile