1

Temat: E-zamówienia a mini portal

Witam wszystkich , czy ktoś mi rozłoży na czynniki pierwsze do czego będzie nam konkretnie służyła platforma E-zamówienia, do której trzeba się już logować?
Przetargi umieszczamy w mini portalu ( jeśli nie mam komercyjnej platformy )  czy coś źle rozumiem?

2

Odp: E-zamówienia a mini portal

Platforma e-zamówienia ma stanowić darmową alternatywę dla platform komercyjnych. Do platformy e-zamówienia obecnie nie trzeba się logować.
Póki platforma nie jest gotowa, możesz korzystać z miniportalu albo platformy komercyjnej.

3

Odp: E-zamówienia a mini portal

Czy komuś udało się zarejestrować na tej platformie e zamówienia. Ja próbowałem kilka razy i za każdym razem utknąłem na poleceniu zarejestruj czy jakoś tak. Wszystkie pola wypełnione niby poprawnie a po kliknięciu końcowej komendy nic się nie dzieje.

4

Odp: E-zamówienia a mini portal

na razie tam nic nie ma ciekawego

5

Odp: E-zamówienia a mini portal

Czyli e-zamówienia to docelowa platforma.  Dzięki za te informacje.

Jak to wygląda u Was, będziecie korzystać z mini portalu czy zakupujecie platformy komercyjne?

6

Odp: E-zamówienia a mini portal

Platforma komercyjna.

7

Odp: E-zamówienia a mini portal

Ile mniej więcej kosztuje taka platforma komercyjna?

8

Odp: E-zamówienia a mini portal

Ja poczekam jeszcze trochę. Co miałem lub będę robił to ogłoszę do sylwestra w tym roku, a następne już po przeglądzie platform lub wogóle możliwości elektronicznych w nowym roku - na przełomie I i II kwartału smile

9 (edytowany przez Olek 2020-12-08 15:13:45)

Odp: E-zamówienia a mini portal

memphis napisał/a:

Ile mniej więcej kosztuje taka platforma komercyjna?

Trudno powiedzieć. Różne platformy różnie wyceniają. Dużo zmiennych:
- kupujesz rozwiązanie "półkowe" czy dostosowane do Ciebie
- dla ilu ludzi ma być dostęp
- jakie moduły Cię interesują
- czy robisz tylko postępowania publiczne czy też regulaminowe
- ile postępowań
- czy potrzebujesz szkolenia i wdrożenia
- na ile lat umowa

Już dokładnie nie pamiętam, ale jak weźmiesz rozwiązanie standardowe, na 100 postępowań publicznych, bez szkolenia i wdrożenia (bo już miałem) to chyba wyszło coś koło 15 000 zł.

Najlepiej zadzwonić do dostawcy platformy i poprosić o ofertę.

10

Odp: E-zamówienia a mini portal

Mieliśmy kilka propozycji od dystrybutorów tzw platform komercyjnych do obsługi ZP i raczej pozostaniemy przy tym co nam zaoferuje UZP.  Musi być jakaś BEZPŁATNA możliwość ogłaszania postępowań a to co oferują te wszystkie komercyjne platformy da się zrealizować samodzielnie na podstawie oprogramowania Office.

11

Odp: E-zamówienia a mini portal

chyba się będę posługiwał mini portalem na początku i e-puapem już to jest sprawdzone. To nowe urządzenie niepewne  i wątpię czy się wyrobią. Pcham wszytko co mogę do końca roku a potem się zobaczy.

12

Odp: E-zamówienia a mini portal

Ja mam potrzeby tylko w zakresie elektronicznego składania ofert i pozostałych dokumentów. Póki co nie miałem problemów z miniportalem, więc na razie chyba pozostanę przy tym rozwiązaniu. Przynajmniej do pierwszego problemu big_smile