1

Temat: protokół i powody odstąpienia od wymogu użycia środków komunikacji

Witam, mam pytanie jakie uzasadnienie wpisujecie w protokole jako powód odstapienia od wymogu użycia środków komunikacji elektronicznej przy składaniu ofert ( postępowania poniżej progu unijnego), czy tego wogóle nie wypełniamy ze względu na przesunięcie elektronizacji.

2

Odp: protokół i powody odstąpienia od wymogu użycia środków komunikacji

O jaki protokół chodzi?

3

Odp: protokół i powody odstąpienia od wymogu użycia środków komunikacji

PROTOKÓŁ POSTĘPOWANIA O UDZIELENIE ZAMÓWIENIA W TRYBIE PRZETARGU NIEOGRANICZONEGO

4

Odp: protokół i powody odstąpienia od wymogu użycia środków komunikacji

Ja wpisuję, że do 01.01.2021 r. nie ma ustawowego obowiązku smile

5

Odp: protokół i powody odstąpienia od wymogu użycia środków komunikacji

może przedłużą znów jak platforma nie ruszy

6

Odp: protokół i powody odstąpienia od wymogu użycia środków komunikacji

A ja od jakiegoś czasu wszystkie postępowania (nawet te poniżej 30 tyś euro) robię elektronicznie i zaczęło mi się to podobać choć wykonawcom trochę mniej.

7

Odp: protokół i powody odstąpienia od wymogu użycia środków komunikacji

niki123 napisał/a:

Witam, mam pytanie jakie uzasadnienie wpisujecie w protokole jako powód odstapienia od wymogu użycia środków komunikacji elektronicznej przy składaniu ofert ( postępowania poniżej progu unijnego), czy tego wogóle nie wypełniamy ze względu na przesunięcie elektronizacji.

Nic nie wpisuję. W punkcie jest mowa od odstąpieniu od wymogu. Skoro poniżej progów nie ma wymogu (na razie) to nie odstąpiłem do niego.

8

Odp: protokół i powody odstąpienia od wymogu użycia środków komunikacji

marekw2 napisał/a:

A ja od jakiegoś czasu wszystkie postępowania (nawet te poniżej 30 tyś euro) robię elektronicznie i zaczęło mi się to podobać choć wykonawcom trochę mniej.

na jakiej platformie pracujesz??

9

Odp: protokół i powody odstąpienia od wymogu użycia środków komunikacji

Tylko miniportal

10 (edytowany przez Marta 2020-05-29 06:09:55)

Odp: protokół i powody odstąpienia od wymogu użycia środków komunikacji

ja chciałam platforme, nawet już byłam przed podpisaniem umowy, i się okazuje że nasz inspektor IODO miał uwagi do umowa dot. przetwarzania danych osobowych,uwag nie chce zaakceptować prezes firmy, więc z nami umowy raczej nie podpiszą
polecam Wam czytać umowy przetwarzania danych osobowych przy platformach:-)