Temat: szacowanie programów komputerowych

Witam,
Mam odwieczny problem z szacowaniem oprogramowania tego samego rodzaju. Wiem, że dostaniemy pieniądze z dotacji na zakup oprogramowania geodezyjnego o wartości ok. 180.000,00 zł netto. Natomiast w tym momencie środków nie mamy ale na 100% pojawią się w połowie roku lub w II połowie roku. Na to oprogramowanie będzie ogłoszony przetarg. Dodatkowo chce zaktualizować inne oprogramowanie geodezyjne o wartości 3.000,00 zł netto. Czy mogę je kupić teraz do 30.000 euro czy zastosować art. 6a pzp? Tylko, że w budżecie nie ma jeszcze tych 180.000 zł.

2

Odp: szacowanie programów komputerowych

jak wiesz że na 100% środki będą to zrób 6a pzp

3

Odp: szacowanie programów komputerowych

Dobrze dziękuję. A do tego zamówienia z 6a pon. 30.000 euro potrzebuję jakieś dokumenty, że to jest zamówienie z art. 6a? Opis na fakturze? Bo wartość tej aktualizacji to 3.000 netto więc zgodnie z procedurą wewnętrzną wystarczy mi tylko faktura.

4

Odp: szacowanie programów komputerowych

na fakturze opis