Temat: Skarbnik a oświadczenie z art 17 Pzp?

Witam
Czy Skarbnik opisujący przedmiot zamówienia na kredyt , a nie będący członkiem komisji  przetargowej musi wypełnić oświadczenie na podstawie art.17 ust 2 ustawy Pzp ?

2

Odp: Skarbnik a oświadczenie z art 17 Pzp?

Nie.

3

Odp: Skarbnik a oświadczenie z art 17 Pzp?

Dziękuję  Marcel. Pozdrawiam

4

Odp: Skarbnik a oświadczenie z art 17 Pzp?

Podepnę się pod post dotyczący skarbnika i kredytu.

Czy są jakieś przeciwwskazania by skarbnik był członkiem komisji przetargowej?
Moja skarbnik skutecznie  się broni ....

5

Odp: Skarbnik a oświadczenie z art 17 Pzp?

Członkiem komisji przetargowej może być główny księgowy jednostki sektora finansów publicznych:

https://www.wprzetargach.pl/kategorie/Komisja-przetargowa/czlonkiem-komisji-przetargowej-w-jednostce-sektora-finansow-publicznych-moze-byc-glowny-ksiegowy-jednostki-sektora-finansow-publ

6

Odp: Skarbnik a oświadczenie z art 17 Pzp?

dziękuje

7

Odp: Skarbnik a oświadczenie z art 17 Pzp?

Zawsze go biorę do Komisji, niech se sprawdza co chce brać smile

8

Odp: Skarbnik a oświadczenie z art 17 Pzp?

cbud napisał/a:

Zawsze go biorę do Komisji, niech se sprawdza co chce brać smile


to racja smile