1

Temat: Możliwosć zmiany umowy - art. 144 ust. 1 pkt 6

Dzień dobry,

Mamy z wykonawcą podpisaną umowę na 550 tys brutto na wykonanie przebudowy budynku. Jednym z kryteriów oceny  była gwarancja. Wykonawca zaoferował 5 lat gwarancji.
Czy gdybyśmy aneksowali umowę dot. zwiększenia zakresu na podstawie art. 144 ust. 1 pkt 6 ustawy pzp (wykonanie dodatkowych elementów w budynku) na ok 60 tys  brutto to czy na ten dodatkowy zakres można ustalić inny okres gwarancji tj 2 lata ? Czy jednak trzeba trzymać się tego zaoferowanego w ofercie i w pierwotnej umowie tj 5 lat ?
pozdrawiam

2

Odp: Możliwosć zmiany umowy - art. 144 ust. 1 pkt 6

z 144.1.6 zmieniam tylko wartość umowy nic więcej

3

Odp: Możliwosć zmiany umowy - art. 144 ust. 1 pkt 6

Dzięki