1

Temat: Konkurs

witam
przygotowuję się do przeprowadzenia przetargu niegraniczonego na wyłonienia wykonawcy do przeprowadzenia Konkursu na koncepcję architektoniczno - urbanistyczną zagospodarowania pewnego obszaru.

czy ktoś z Was zajmował się już podobnym postępowaniem??? jak traktować takie zamówienie? zastanawia mnie jeszcze fakt wynagrodzenia wykonawcy i nagród w Konkursie???

2

Odp: Konkurs

Przetarg nieograniczony czy konkurs chcesz zrobić?

3 (edytowany przez RobertoX27 2008-02-21 10:15:49)

Odp: Konkurs

chce zrobić przetarg na wyłonienie wykonawcy do przeprowadzenia konkursu,



moje działenie zakończyłoby się na etapie wyłonienia wykonawcy w drodze przetargu, który zajołby się zrobieniem takiego konkursu

4

Odp: Konkurs

soś takiego a dlaczego sam nie przeprowadzisz tego konkursu w czym problem - wytłumacz

5 (edytowany przez RobertoX27 2008-02-21 10:19:49)

Odp: Konkurs

ja nie wnikałem dlaczego nasza jednostka nie chce podjąć się przeprowadzenia konkursu...
najlepiej będzie gdy zajmie się tym np jakieś stowarzyszenie architektów itp

6

Odp: Konkurs

skoro taka wola - ale żeby zaraz przetag na wybór wykonawcy, tzn ile chcecie zapłacic może warto sie zakręcic no bo czemy niby miałoby to byc stoważyszenie architektów a nie Pan Kowalski

7

Odp: Konkurs

a jaką będziemy mieli gwarancję, że akurat wyłoni nam najlepszą pracę - tu potrzebni sa specjaliści z tej branży...

8

Odp: Konkurs

a jaką gwarancję daje ci specjalista - chyba tę że najlepszym będzie jego kuzyn
uważam że konkurs należy przeprowadzać samemu - oczywiście do sądu konkursowego zaprosić  architekta urbanistę (na umowę, bez jakichś postępowań szczególnych)