Temat: art. 26ust 6 pzp

witam, czy w związku z art. 26 ust. 6pzp żądacie od wykonawców odpis z właściwego rejestru, a jeśli tak to jeśli na wezwanie nie złoży to wzywacie do uzupełnienia, czy sami generujecie i drukujecie (bo to ogólnodostepna baza)

2

Odp: art. 26ust 6 pzp

To ogólnodostępna baza i wzywanie mija się z celem w razie gdy Wykonawca nie złoży.

3

Odp: art. 26ust 6 pzp

I tu są rózne opinie. Bo skoro żądasz dokumentów na poparacie to albo powinien złożyć albo wskazać przynajmniej w ofercie z czego możesz korzystać. Całkowicie bez echa nie może zostać.

4

Odp: art. 26ust 6 pzp

"sztuka dla sztuki"

5

Odp: art. 26ust 6 pzp

Marcel owszem ale skoro żądane to musi. Mozna natomiast nie żądać dokumentu - wtedy nie.

6

Odp: art. 26ust 6 pzp

A jak nie uzupełni to np. zabierzesz wadium lub wykluczysz z postępowania?

7

Odp: art. 26ust 6 pzp

czyli co lepiej zrobić samemu drukować w dniu otwarcia? bo jak nie będę żądać dokumentu w postępowaniu to nie wykluczę  na podstawie art. 24 ust.5 pkt1 jeśli wyjdzie taka sytuacja

8

Odp: art. 26ust 6 pzp

Marcel, źle się wyraziłe nie musi ale powinien. Ja robię to asekuracyjnie tzn. wymieniam dokuemnt ale równocześnie wpisuje ust6:) do tego dodaję zapis w oświadczeniu wykonawcy, iż może wskazać gdzie są dostępne dokumenty wymagane ....