Temat: wniosek o udostępnienie informacji

robota bud, poniżej progów, procedura odwrócona. Po wyborze naj oferty, drugi w kolejce wykonawca chce napisać  na pods. art. 96 ust. 3 wniosek o udostępnienie załączników do protokołu, czyli:  dokumentów, oświadczeń oraz treść oferty wykonawcy (treść oferty tzn. formularz ofertowy), którego oferta została wybrana jako najkorzystniejsza. Czy to oznacza że mam mu przekazać formularz oferty, a następnie wszystkie dokumenty, które wykonawca przesłał do zamawiającego czyli na wezwanie 26.2, wyjaśnienia, uzupełnienia, grupa kapitałowa itp.

2

Odp: wniosek o udostępnienie informacji

a dlaczego masz wątpliwość .... po wyborze wszystko

3

Odp: wniosek o udostępnienie informacji

Nie rozumiem zdziwienia ewelinek, przekazujesz oczywiście kserokopie dokumentów.

4 (edytowany przez jo 2018-10-12 05:05:45)

Odp: wniosek o udostępnienie informacji

tylko elektronicznie (czyli fax lub mail) § 4 ust 2 Przekazanie protokołu lub załączników następuje przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Dz.U.2016.1128 z dnia 2016.07.28

5

Odp: wniosek o udostępnienie informacji

jo. Pamiętaj o ustępie 3 przytoczonego przez Ciebie rozporządzenia. Jeżeli oferta plus załączniki, dokumenty itd. to jest kilkaset stron w formie papierowej to z pewnością nie będę tego pracowicie skanował tylko poinformuję wykonawcę, że może je sobie obejrzeć w siedzibie zamawiającego lub dostanie to jako skany czy kserokopie za....zł.