1

Temat: składanie ofert, a podział na części

W jednym postępowaniu przedmiot podzielony został na trzy części. Wykonawca może złożyć ofertę na 1, 2 albo trzy części. Zawsze wykonawca składał jedną ofertę, a w formularzu ofertowym zaznaczał na którą część lub części składa. Czy mogę w analogicznej sytuacji wskazać, że jeżeli wykonawca będzie składał ofertę na dwie lub trzy części, to musi dla każdej części złożyć osobną ofertę? Dla mnie jest czytelniej w dokumentach.

2

Odp: składanie ofert, a podział na części

to może stwórz odrębne wzory formularzy ofertowych żeby nie zrozumiał źle wykonawca

3

Odp: składanie ofert, a podział na części

w jednym formularzu ofertowym przygotowuje 3 odrębne pozycje jeżeli mam trzy części

4

Odp: składanie ofert, a podział na części

Ja też tak robię jak jo, ale nawet gdy składali na 2 lub 3 części, to wpisywali na jednym formularzu przy każdej części kwotę i składali jedną ofertę- kopertę. Chodzi mi o fakt, że składając ofertę na np. część 2 i 3 wykonawca musi złożyć osobno ofertę na część drugą i osobno na trzecią.  Czy to będzie ok, że złoży w ramach jednego postępowania dwie oferty- fizycznie dwie koperty?

5

Odp: składanie ofert, a podział na części

j.w. po co mnożyć niepotrzebną papierologię. W formularzu ofertowym utworzyć tyle pozycji do wpisania ile części i wszystko.

6

Odp: składanie ofert, a podział na części

ja też tak robie ale autor pyta czy można inaczej czyli odrębnie, więc można

7

Odp: składanie ofert, a podział na części

Dziękuję.