Temat: niezgłoszony w ofercie podwykonawca

Na etapie realizacji umowy Wykonawca zglasza dostawcę, którego nie wymienił w ofercie. Czy jest to dopuszczale? Czy nie stanowi to zmiany oferty?

2

Odp: niezgłoszony w ofercie podwykonawca

dopuszczalne

3

Odp: niezgłoszony w ofercie podwykonawca

Jak najbardziej dopuszczalne.

4

Odp: niezgłoszony w ofercie podwykonawca

Dziekuje smile i jeszcze jedno pytanie: Czy żądam dokumentów ad. zgloszonego podywkonawcy? Jeśli tak to jakich?

5

Odp: niezgłoszony w ofercie podwykonawca

Art. 36b i 36ba pzp.