1

Temat: ogłoszenie o udzieleniu w DUUE

Witam, czy można zamieścić dwa ogłoszenia o udzieleniu zamówienia do jednego ogłoszenia o zamówieniu? Zamówienie było podzielone na części, w obu częściach rozstrzygnięto, ale w jednej części dawno podpisano umowę, a w drugiej jeszcze nie i nie wiadomo kiedy to nastąpi. Co do tej jednej to już minął mi termin 30 dni. Jak to rozwiązać?

2

Odp: ogłoszenie o udzieleniu w DUUE

Jest taka możliwość.

3

Odp: ogłoszenie o udzieleniu w DUUE

A tam gdzie jest pytanie czy zamówienie jest podzielone na części to co zaznaczam, że jest czy nie jest podzielone na części? Jak zaznaczę że jest, to i tak muszę wskazać "ilość części - 1" bo inaczej wygeneruje mi dwie sekcje. Trochę to nielogiczne. Z kolei nie mogę chyba wpisać że nie jest podzielone na części bo to niezgodne by było z pierwotnym ogłoszeniem. Marcel, jak to zrobić, żeby było dobrze?

4

Odp: ogłoszenie o udzieleniu w DUUE

Zrób łącznie, nie ma co kombinować, daj jedno ogłoszenie o udzieleniu, jeżeli obawiasz się narażenia na zarzut, iż nie zamieściłeś ogłoszenia o udzieleniu zamówienia w terminie to niesłusznie, termin na ogłoszenie należy odnieść do rozstrzygnięcia zamówienia na wszystkie części.

5

Odp: ogłoszenie o udzieleniu w DUUE

Chyba nie ma żadnych reperkusji za niedotrzymanie terminu, ale jednak ustawa mówi o zamieszczeniu ogłoszenia po udzieleniu zamówienia a nie po zakończeniu postępowania, więc powinien być jakiś wytrych jak to zrobić w takim przypadku jak mój.