1

Temat: Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia

Witam.
PN poniżej progów. Dawno nie robiłem ogłoszenia o zmianie ogłoszenia. Czy wystarczy ze jak dokonałem zmiany w BZP to wystarczy wydrukować w pdf i zamieścić na stronie wydruk z BZP czy trzeba poinformować dodatkowym pismem na stronie że na podst. art. 12a ust. 3 informuje o zmianach?

2

Odp: Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia

Zmianę zamieszczasz na stronie internetowej oczywiście zawsze przy tym podaję podstawę prawną.

3

Odp: Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia

zmianie uległa sekcja IV. pkt. 6.2) dodałem tylko słowo polski gdzie pisało Język lub języki, w jakich
mogą być sporządzane oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu >
Zamieściłem na stronie tylko treść z BZP czy mam dodatkowa załączyć pismo  typu:
dotyczy postępowania ....
Zamawiający na podst. art. 12a ust. 3 informuje o zmianach w ogłoszeniu o zmaówieniu. W ogłoszeniu jest: ... , ma być: ... i podpis kierownika

4

Odp: Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia

Wystarczy że dasz tylko wzmiankę nad zamieszczoną zmianą:
Zamawiający na podst. art. 12a ust. 3 informuje o zmianach w ogłoszeniu o zmówieniu.

5

Odp: Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia

ja dodałem tylko plik w formacie pdf w którym jest zmiana nie ma możliwości wpisania podstawy prawnej

6

Odp: Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia

Przypuszczam że też będzie dobrze smile

7

Odp: Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia

Wkleiłem pod ogłoszeniem o zamówieniu podstawę prawną + ogłoszenie o zmianie ogłoszenia + załaczniki w pdf

8

Odp: Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia

smile

9

Odp: Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia

Podepnę się pod post, ogłoszenie o zamówieniu  i nie wypełniona cześć III.5.1 a powinna być, czy to błąd czy raczej zrobić zmianę ogłoszenia w tej cześci i wypisać, PN krajowy,unijny

10

Odp: Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia

zrobić zmianę